بغض یاسین رامین از یادآوری خاطره طلاق از مهناز افشار

یاسین رامین، تاکید کرد او پیشنهاد طلاق را به مهناز افشار داده، چرا که نمی‌خواسته همسرش در آن شرایط سخت و تلخ زندانی شدنش، هدف توهین‌ها قرار بگیرد.

یاسین رامین، با حضور در یک برنامه اینترنتی، ماجرای طلاقش از مهناز افشار را بازگو کرد.

او در واکنش به مجری برنامه که پرسید «کِی از ازدواج با مهناز افشار پشیمان شدید»، پاسخ داد: «کی گفته پشیمان شدم؟»

رامین ادامه داد: «اولین بار من پیشنهاد طلاق به خانم افشار دادم، وقتی که بازداشت شدم و در زندان بودم، احساس کردم گرفتاری من ادامه‌دار خواهد بود. کلاهم را قاضی کردم و دیدم انصاف نیست که این آدم برای ماجرایی که واقعا هیچ ربطی به او ندارد، سیبل شود.»

او افزود: «برای همین تماس گرفتم و گفتم این شرایط تلخ و سخت است و پیشنهاد کردم ایشان، مسیر زندگی‌اش را عوض کند که در واکنش به این حرف من، شوکه و خیلی ناراحت شد و چند روز با من قهر کرد.»

یاسین رامین پس از بغضی طولانی، با تاکید بر این‌که مهناز افشار خیلی با معرفت است، توضیح داد: «آدم‌ها وقتی یک زندگی مشترک را آغاز می‌کنند، انتظارِ خوشی دارند و نه توهین، زجر و بدبختی را. من و خانم افشار هم آماده آن سختی و تلخی نبودیم و یک هو افتادیم در این گرداب سخت و هر چه هم جلوتر می‌رفتیم، عمیق‌تر می‌شد تا رسید به زندانی شدن من.»

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳، با یاسین رامین ازدواج کرد که در مهر ۱۳۹۸، به طلاق انجامید. این بازیگر سینما، چند سالی است که در خارج از کشور زندگی می‌کند.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۶۳۴۹
لینک کوتاه کپی شد
  • امید ارسالی در

    مشخصه وقتی انسان حقیر و ناچیز باشه بهترین و کوتاه ترین راه برای رسیدن به شهرت اینه که به یه سلبریتی اویزون بشه تا بیاد تو صدر اخبار معلومه که پشیمون نیست کی این ادم رو میشناخته قبلا .مشخصه که خاطره معروف شدنش براش شیرینه و البته که یک روز علت این ازدواج شبه سیاسی روشن میشه و معلوم میشه همچین عشق و عاشقی هم در کار نبوده

دیدگاه

تازه ها

یادداشت