حمایت تمام قد سعید سهیلی از ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی

سعید سهیلی درباره مهاجرت بازیگرانی مثل گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا نظر داد و گفت باید دید ما چه کردیم که آن‌ها رفتند.

سعید سهیلی که به تازگی فیلم سینمایی «گشت ارشاد ۳» را روی پرده سینما برده است، در مصاحبه‌ای تصویری درباره ریحانه پارسا، گلشیفته فراهانی و ماجرای مهاجرتشان صحبت کرد.

سعید سهیلی در پاسخ به این سوال که آیا ریحانه پارسا را بخشیدید گفت: «من و تو چه کاره‌ایم که آدم‌ها را ببخشیم؟ ریحانه پارسا چه کار کرده که ما او را ببخشیم یا نبخشیم؟ یک انسان تصمیم گرفته، مهاجرت کنه، چه ربطی به من دارد؟ بعضی از آدم‌ها ستاره هستند، در هر جای که بروند دیده می‌شوند، مثل گلشیفته فراهانی، اگر ریحانه پارسا، ستاره باشد، که امیدوارم باشد، در هر کجای دنیا که برود او را خواهیم دید و اگر نباشد هم فراموش می‌شود.»

او درباره دلیل مهاجر ریحانه پارسا و گلشیفته فراهانی ادامه داد: «به نظرتون ستاره می‌تونه باشه؟ من با بازیگران زیادی کار کردم و اینجا شهادت می‌دهم که در مدت فیلمبرداری «گشت ارشاد ۳» دختری معصوم‌تر، محجوب‌تر، آرام‌تر و بی‌حاشیه‌تر از ریحانه پارسا ندیدم. بازیگران می‌آیند یا گوشی دستشان است، یا در حال شیطنت هستند، اما صدای این دختر در نمی‌آمد. باید دید که چه کار کردیم که کسی مثل گلشیفته فراهانی و ریحانه پارسا می‌روند و چه باید انجام دهیم که اینگونه نشود؟»

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۶۵۲۱
لینک کوتاه کپی شد
  • سارا سیفی ارسالی در

    کاملا درسته. قضاوت درباره دیگران درست نیست. زندگی شخصی هرکسی فقط به خودش مربوط میشه

  • ناشناس ارسالی در

    اینارو میذارید چی بهتون میرسه

  • ناشناس ارسالی در

    احتمالا تصمیم داره خودش هم بره. یا دختری از خانواده ی خودش. وگرنه هر انسان شرافتمند و با غیرتی نمیتونه از آدمهایی که با خیانت به مملکت و تن فروشی ، قصد خودنمایی حالا به هر علتی ، دارند، حمایت کنه. این همه زیر پا گذاشتن اصولی ترین رفتار انسانی و حمایت از این د عنصر، برای امثال خودشان، عجیب نباید باشد!

دیدگاه

تازه ها

یادداشت