فیلم جدید گلاره عباسی و سینا مهراد کمدی است؟

همزمان با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «شادروان» با بازی گلاره عباسی و سینا مهراد برای حضور در جشنواره فجر، کارگردان این فیلم در یادداشتی به کمدی‌خواندن فیلمش واکنش نشان داد.

فیلم جدید گلاره عباسی و سینا مهراد کمدی است؟

 همزمان با پایان مراحل فنی فیلم سینمایی «شادروان»‌، حسین نمازی کارگردان این فیلم در یادداشتی انتقادی پیرامون کمدی خواندن دومین ساخته سینمایی‌اش در رسانه‌ها، نوشت:

"سختی کارِ فیلمساز در روزگار تلخ و پرمسئله جامعه این است که هم باید آینه‌ شفاف واقعیت‌ها باشی و هم به فکر حالِ خوب و روان مخاطب. هرچند بسیاری از حرکات و اظهارنظرهایی که این روزها می‌بینم و می‌شنوم به حدی مضحک و احمقانه هستند که طعنه به کمدی‌های لوس و بی‌مایه سینما می‌زنند، امّا قطعاً فیلم «شادروان» از این دایره بیرون ایستاده و یک فیلم کمدی نیست. ما در عجیب‌ترین و سخت‌ترین شرایط سعی کردیم با ساخت یک فیلمِ اجتماعیِ شیرین و دغدغه‌مند، حالِ خوب را به مخاطب هدیه کنیم و یادآوری کنیم، ما مردم ایران یک خانواده‌ایم و کسی حق ندارد به عضوی از این خانواده بگوید؛ ناراحتی جمع کن برو!"

همچنین نخستین عکس از نقش‌آفرینی رویا تیموریان در این فیلم رونمایی شد.

فیلم جدید گلاره عباسی و سینا مهراد کمدی است؟

«شادروان» به کارگردانی حسین نمازی و تهیه‌کنندگی عباس نادران با بازی سینا مهراد، گلاره عباسی، نازنین بیاتی، بهرنگ علوی، رویا تیموریان، رضا رویگری، بهرام ابراهیمی و... درامی اجتماعی‌ست که در بخش مسابقه چهلمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درخواهد آمد.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۶۶۰۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت