ازدواج دمت اوزدمیر و اعوزهان کوچ جدی شد

ازدواج دمت اوزدمیر و اعوزهان کوچ قطعی شد. این دو سلبریتی مشهور ترکیه که بعد از مدت ها رابطه عاشقانه به دلایلی نامعلوم از هم جدا شده بودند تصمیم به ازدواج گرفتند.

ازدواج دمت اوزدمیر و اعوزهان کوچ با خواستگاری در شب ولنتاین جدی شد

دمت اوزدمیر با اعوزهان کوچ در آخرین روزهای سال ۲۰۲۱ به پاریس سفر کردند و بعد از بازگشت از پاریس، بعد از شبی که با دعوا و جنجال همراه بود، به رابطه عاشقانه خود پایان دادند.

 

بعد از وایرال شدن سکانس بوسه و معاشقه دمت اوزدمیر Demet Özdemir و شوکرو اوزییلدیز Şükrü Özyıldız در فیلم سینمایی جدید تاکتیک های عشق Aşk Taktikleri که به تازگی در سینماهای ترکیه اکران شده است گمانه زنی ها بر این شد که وجود این صحنه ها در فیلم منجر به حسادت و قهر کردن اعوزهان کوچ Oğuzhan Koç، خواننده محبوب ترک ها، از دمت اوزدمیر، بازیگر مشهور، شده است.

در حالی که دمت اوزدمیر وجود هر گونه رابطه عاشقانه بین او و شوکرو را رد کرد و اعلام کرد که رابطه آنها تماما یک رابطه دوستانه معمولی است.

اما مدتی بعد از اکران فیلم، گویا این دو هنرمند طاقت دوری از یکدیگر را نداشتند و با هم آشتی کردند. به گفته روزنامه حوریت ترکیه، با وساطتت دوستانشان بار دیگر با هم آشتی کردند. ابرو گوندش، خواننده محبوب ترک‌ها، در مسابقه صدای ترکیه (O Ses Türkıye 2021) به اعوزهان گفته بود که ما شما را آشتی می دهیم اما هنوز مشخص نیست که دقیقا چه کسی آنها را آشتی داده است. ناگفته نماند که ابرو گوندش و اعوزهان کوچ از داورهای مسابقه خوانندگی و استعدادیابی ترکیه در این دوره بودند.

با این که مدت زیادی از آشتی آنها نگذشته بود اما خبرهای جدیدی فضای مجازی را داغ کرد. به نظر می رسد این رابطه مجدد به حدی جدی شده که شب گذشته ، یعنی شب ولنتاین، اعوزهان کوچ دمت را به خانه اش دعوت کرد و با ترتیب دادن یک مهمانی و برنامه سورپرایزکننده از دمت اوزدمیر خواستگاری کرد. دمت هم دست رد به سینه اعوزهان نزد و به این پیشنهاد پاسخ مثبت داد.

در جشن ولنتاین، گروه موزیک Sakiler هم حضور داشتند و اعوزهان با همراهی آهنگ Dünyadan Uzak به دمت اوزدمیر پیشنهاد ازدواج داد.

اعوزهان کوچ  ( متولد ۱۳ مه ۱۹۸۵ ) Oğuzhan Koç خواننده، ترانه سرا، بازیگر، فیلمنامه نویس، مجری تلویزیون، آهنگساز، تهیه کننده موسیقی و کمدین ترک است.

دمت اوزدمیر  ( متولد ۲۶ فوریه ۱۹۹۲ ) Demet Özdemir بازیگر، رقصنده و مدل کشور ترکیه است. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین مدل زن و بازیگر ترکیه انتخاب شد.

خانواده او از مهاجران بلغارستانی ساکن ترکیه هستند. وی یک برادر به نام ولکان و یک خواهر به نام دریا دارد و پدر و مادر او در کودکی از هم جدا شده‌ اند.

حضور در سریال تلویزیونی “پرنده سحرخیز” (Erkenci Kuş) در سال ۲۰۱۸ نیز از دیگر سریال های موفق و شناخته شده این بازیگر است. او در این سریال با بازیگر معروف ترک، جان یامان، همبازی شد. دمت در این مجموعه که تا سال ۲۰۱۹ ادامه داشت و از شبکه استار تی وی در طی یک فصل ۵۱ قسمتی پخش می شد نقش شخصیت صنم آیدین را ایفا می کرد.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۵۷۴۷۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت