زندگی‌نامه مارال فرجاد از ازدواج تا مبتلا شدن به سرطان

مارال فرجاد بازیگر مطرح کشورمان در یک گفتگو با مجلات خارجی پرده از بیماری خود در یک سال اخیر برداشت.

مارال فرجاد بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها در خارج از کشور به سر می برد با انتشار پُست جدیدی در اینستاگرام از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد.

 

زندگی‌نامه مارال فرجاد از ازدواج تا مبتلا شدن به سرطان
 

این بانوی هنرمند که سریال خوب، بد جلف رادیو اکتیو آخرین فعالیت او در نمایش خانگی است با گفتگوی خود با یکی از مجلات کشور مجارستان، بسیاری از هنرمندان و طرفداران خود را متعجب کرد.

مارال فرجاد با انتشار تصاویر زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

"موهایم دوباره رویید و امروز حالِ بهتری دارم... بسیار غمگین و ناامید بودم، چراکه این بیماری بر چهره‌ام و درنتیجه بازیگری‌ام تأثیر می‌گذاشت... تا این‌که تصمیم گرفتم به آن مثلِ یک نقشِ سخت و پیچیده در یک فیلم سینمایی نگاه کنم."

این بخشی از حرف‌های مارال فرجاد بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون با خبرنگارِ مجله‌ی گِلَمور در مجارستان است که روندِ درمان و بهبودیِ او را با تیترِ "زنِ قوی" سوژه‌ی گفت‌وگو قرار داده است. آن‌چه برای آن‌ها جذاب آمده چالش یک زن بازیگر که چهره و اندامش مهم‌ترین ابزارِ حرفه‌اش هستند ـ در رویارویی و مبارزه با سرطان است.

مارال فرجاد سالِ گذشته دچارِ این بیماری شد و پس از طیِ مراحلِ سختِ درمان، اینک در شرایطِ بهتری قرار گرفته و امیدوار است به‌زودی پس از تکمیلِ درمان دوباره به صحنه و پرده‌ی سینما بازگردد.

مارال فرجاد

بیوگرافی مارال فرجاد  

مارال فرجاد متولد 16 مرداد 1361 در تهران ؛ بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر است. و همچنین  فارغ التحصیل فوق لیسانس رشته عکاسی می باشد که از سه سالگی وارد تئاتر شد سپس بصورت حرفه ای با سینما ادامه داد و حالا عاشق سمنو است. 

ازدواج

مارال فرجاد در برنامه دورهمی سال 1396 خبر ازدواج خود را رسانه ای کرد ، این زوج سر یک کار هنری با هم آشنا شدند اما همسرش در عرصه هنری فعالیت ندارد. تاکنون هیچ عکس مشترکی از این زوج منتشر نشده و خانم بازیگر می گوید به هیج وجه اجازه نمی دهم کسی از زندگی شخصی ام اطلاع پیدا کند. 

فعالیت اجتماعی

در رابطه با دو موضوع خیلی واکنش نشان می دهم یکی آزار حیوانان چون بی زبان هستند و دیگری دستفروش های خیابانی و کودکان کار هستند، بجز این ها کاری از دست من بر نمی آید ، بعضی اتفاقات هم سیاسی هستند که من نه اعصاب نه توان و نه وقتش را دارم و اینکه آدم سیاسی نیستم. 

منبع: خبر فوری
کد مطلب: ۳۵۷۵۹۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت