چهره متفاوت لیلا بلوکات در فیلم جدیدش + عکس

لیلا بلوکات در «آن‌ها مرا دوست داشتند» با ظاهری کاملاً متفاوت از نقش‌هایی که پیش از این از وی دیده‌ایم مقابل دوربین رفته است.

 فیلمبرداری فیلم سینمایی «آن‌ها مرا دوست داشتند» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رحمانی از اوایل ماه جاری آغاز شده و خانه‌ای در شمال تهران لوکیشن فعلی گروه تولید این پروژه است. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فیلمبرداری این فیلم تا روز‌های پایانی سال در تهران ادامه دارد.

 
اولین تصویر منتشر شده از این فیلم مربوط به رونمایی از گریم لیلا بلوکات است. بلوکات در «آن‌ها مرا دوست داشتند» با ظاهری کاملاً متفاوت از نقش‌هایی که پیش از این از وی دیده‌ایم مقابل دوربین رفته است.

(عکس) گریم کاملا متفاوت لیلا بلوکات در فیلم جدیدش

امیرحسین آرمان، امیر جعفری، نسیم ادبی، شهرام قائدی، هادی تسلیمی، علی صالحی و چند چهره جدید سایربازیگران این فیلم سینمایی هستند که به زودی تصاویرشان رسانه‌ای خواهد شد.

«آن‌ها مرا دوست داشتند» با محوریت یک موضوع انسانی قرار است به چالشی جدید بپردازد.

دیگر عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از: تهیه‌کننده اجرایی: ایرج رحمانی، نویسندگان: محمدرضا رحمانی، محسن دین‌محمد، مدیر فیلمبرداری: ابوالفضل نباتی، مدیر صدابرداری: علی گراکویی، طراح چهره‌پردازی: امید گل‌زاده، طراح صحنه: فرهاد ابراهیمی، دستیار اول کارگردان: حسن خان‌محمدپور، عکاس: رامونا میریان، مدیر تدارکات: مجیدرنجبر و مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد.

منبع: فرارو
کد مطلب: ۳۵۷۹۲۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت