۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

گاهی اوقات شخصیت‌ها برای تأثیرگذاری به نام نیاز ندارند. در واقع، در طول سال‌ها، شخصیت‌های تخیلی زیادی در فیلم‌ها و سریال‌های مختلف وجود داشته‌اند که هرگز نامی به آنها داده نشده است. حتی با وجود این عدم نامگذاری شناخته‌شده، ما هنوز این شخصیت‌ها را به یاد می‌آوریم. در اینجا به‌یادماندنی‌ترین شخصیت‌های بی‌نام وجود دارد که نشان می‌دهد برای در خاطرها ماندن نیازی به نام ندارید.

گاهی شخصیت‌هایی در برخی فیلم‌ها هستند که نامی ندارند و با این حال همین موضوع موجب تاثیرگذاری بیشتر آنها شده است. در این مطلب برخی از معروف‌ترین این شخصیت‌ها را مرور می‌کنیم.

سینمای جهان

مرد بی‌لباس زشت

ما این شخصیت را فقط با نام Ugly Naked Guy در سریال دوستان (Friends) می‌شناسیم و هرگز او را نمی‌بینیم. این منطقی است، با توجه به اینکه «دوستان» یک سریال کمدی بود، دقیقاً می‌توانید شخصیتی را نشان دهید که عمدتاً به دلیل لباس بر تن نداشتن شناخته شده است. لقبی که شش دوست به همسایه خود می دهند.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

 

ولگرد کوچک

اینکه چارلی چاپلین توانست به عنوان یک شخصیت در چندین فیلم متفاوت به ایفای نقش بپردازد، بدون اینکه نامی به او بدهد، بسیار قابل توجه است. این قدرت ولگرد کوچک است، یکی از فراموش‌نشدنی‌ترین شخصیت‌های تاریخ. شما قیافه او را می‌شناسید با کلاه، عصا و سبیل. چاپلین، اسطوره فیلم‌های صامت، در درجه اول به یک ولگرد بدبخت و بدون نام تبدیل شد.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

 

هیولای فرانکشتاین

شاید شما مخالف این باشید، اما هیولا اساسا فرانکشتاین نام ندارد. فرانکشتاین اسم شخصیت دکتر است. هیولا نامی ندارد، او فقط یک هیولاست و این موضوع بر اساس رمان اصلی مری شلی، در بسیاری از بازسازی‌های مختلف داستان رعایت شده است. 

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

فلی‌بگ

فیبی والر-بریج جوایز زیادی را برای بازی در Fleabag به دست آورد و بازی او مورد علاقه بسیاری قرار گرفت. اما چیزی که فلی‌بگ ندارد یک نام است. او فقط به عنوان «فلی‌بگ» شناخته می‌شود. از آنجا که این سریال پس از دو فصل تمام می‌شود، کاملاً قطعی است که هرگز نام واقعی او را نخواهیم فهمید.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

زن جوان

این توضیحات داستان فیلم I'm Thinking of Ending Things را لو می‌دهد، بنابراین اگر این فیلم را ندیده‌اید اما می‌خواهید ببینید، بقیه این قسمت را نخوانید. به نظر می‌رسد شخصیت جسی باکلی قهرمان اصلی داستان باشد، اما او نامی ندارد و در نهایت، متوجه می‌شویم که او حتی شخصیتی ندارد. او حتی لزوماً واقعی نیست، بلکه ترکیبی از زنان مختلف است که در «زن جوان» باکلی تجلی یافته است. باید بدانید که این فیلم چارلی کافمن است و این چیزها در فیلمش عجیب نیست.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

مرد سیاه‌پوش

زمانی که "Lost" به پایان رسید، معماهای حل‌نشده بسیاری وجود داشت. یکی از آنها نام واقعی «مرد سیاهپوش» است. اگرچه با توجه به ماهیت ماورای طبیعی این شخصیت، شاید نامی نداشته باشد. شاید او واقعاً مرد سیاهپوش باشد. اگرچه جانی کش ممکن است مخالف باشد.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

مرد بی‌نام

در «یوجیمبو» آکیرا کوروساوا، شخصیت اصلی فیلم یک سامورایی بدون نام است. با توجه به اینکه «یک مشت دلار» به شدت مدیون «یوجیمبو» است، شخصیت کلینت ایستوود به عنوان «مردی بی‌نام» شناخته می‌شود. از نظر فنی، او در اولین فیلم از سه‌گانه سرجیو لئونه «جو» نامیده می‌شود، اما به طور رسمی او را با نام مرد بی‌نام می‌شناسند. در معروف‌ترین فیلم این مجموعه، «خوب، بد، و زشت»، این شخصیت به دلیل موهایش فقط «بلوندی» نامیده می‌شود.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

کودک (با نام مستعار بیبی یودا)

گروگو (Grogu) که به نام کودک نیز مشهور است و در اینترنت و توسط طرفداران به صورت گسترده به اسم بیبی یودا (Baby Yoda) شناخته شده‌ است، یک شخصیت خیالی داستانی در سریال وسترن فضایی مندلورین است که داستان آن در دنیای جنگ ستارگان رخ می‌دهد. نام واقعی شخصیت کودک، گروگو است. ممکن است او را با نام بیبی یودا بشناسید، اما در حقیقت، شخصیت «ماندالوریان» در دنیای نمایش فقط با نام «کودک» شناخته می‌شود. نام این شخصیت همچنان به عنوان یک راز باقی مانده است. در واقع، با توجه به اینکه The Child یک نوزاد رهاشده است (حتی اگر حدود ۵۰ سال دارد)، احتمالش هست که اصلا نامی نداشته باشد.

۸ شخصیت سینمایی معروف که بدون نام هستند

منبع: همشهری
کد مطلب: ۳۵۷۹۵۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت