انتقاد کیهان به ترانه علیدوستی به خاطر اظهاراتش درباره شنای زنان

کیهان نوشت: ترانه علیدوستی روی فرش قرمز جشنواره سانتا باربارای آمریکا مدعی شد که شنا به طور رسمی برای زنان در ایران ممنوع است. اظهارات برخی از چهره‌های مشهور درباره موضوعاتی که دانش و اطلاعی درباره آن‌ها ندارند، به ســوژه و خوراک رسانه‌های خارجی برای تبلیغ علیه ایران تبدیل می‌شود.

ترانه علیدوستی روی فرش قرمز جشنواره سانتا باربارای آمریکا و در مصاحبه با یک رســانه مدعی شده که شنا به طور رسمی برای زنان در ایران ممنوع است، اما طی ماه‌های اخیر چند مسابقه و جشنواره شنا برای بانوان در ایران برگزار شده است!

اظهارات خلاف واقع علیدوستی در آمریکا درباره محدودیت فعالیت زنان در ورزش شنا در ایران با واکنش فدراسیون شنا مواجه شد.

شــهرناز ورنوس، نایب رئیس بانوان فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو از ترانه علیدوستی برای حضور در مسابقات شنای زنان در ایران دعوت کرد.

مسابقات رکوردگیری شنای بانوان ایران ۱۹ و ۲۰ اسفند سال جاری در استخر قهرمانی آزادی تهران برگزار می‌شود و طی ماه‌های اخیر پس از رفع محدودیت‌های ناشی از کرونا اخیرا فقط در رشته شنا چهار مسابقه در بخش بانوان به صورت جام و جشنواره برگزار شده است.

متأسفانه اظهارات برخی از چهره‌های مشهور درباره موضوعاتی که دانش و اطلاعی درباره آن‌ها ندارند، بعضا به ســوژه و خوراک رسانه‌های خارجی برای تبلیغ علیه ایران تبدیل می‌شود.

پاسخ «ترانه علیدوستی» به انتقاد رسانه‌های اصولگرا

ترانه علیدوستی در واکنش به مصاحبه حاشیه‌سازش در جشنواره سانتا باربارا گفت: ممنوعیت شنا در عرصه های رسمی و بین الملل برای زنان ایرانی، نظر شخصی من نیست.

photo_2022-03-09_11-04-31

کد مطلب: ۳۵۸۰۴۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت