اختلال در اکران آنلاین «رستاخیز»/ درگاه پرداخت ریالی جایگزین شد

تماشای آنلاین فیلم سینمایی «رستاخیز» برای مخاطبان ایرانی با مشکل مواجه شده بود که درگاه پرداخت ریالی با کد دستوری جایگزین شد.

 همزمان با سالروز میلاد حضرت عباس(ع) فیلم سینمایی «رستاخیز» پس از ۹ سال از ساخت به صورت آنلاین اکران شده است. سامانه «هِلال چنل» به نشانی https://helalchannel.com/ بستر این اکران آنلاین در تمامی کشورهاست اما مشکلاتی در ثبت‌نام و ورود کاربران ایرانی دارد.

ثبت‌نام در این سامانه با شماره تلفن همراه میسر است اما کاربران ایرانی هنگام ثبت‌نام با پیام خطا مواجه می‌شدند مبنی بر اینکه شمار‌ه‌ تلفنشان قبلاً در سایت ثبت‌ شده است. برخی هم که به هر ترفندی توانسته بودند ثبت‌نام کنند، امکان تماشای فیلم را پیدا نکردند و این موضوع را در قسمت نظرات مطرح کردند.

* قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان است

به همین دلیل، طراحان سامانه علاوه بر «هلال چنل»، سامانه «ویمئو» را برای کاربران غیرایرانی و کد دستوری ستاره ۷۸۰ ستاره ۴۳۰ مربع (#۴۳۰*۷۸۰*) را برای کاربران داخل ایران اعلام کردند تا بتوانند پرداخت ریالی انجام دهند و لینک تماشای فیلم را دریافت کنند.

قیمت بلیت اکران آنلاین «رستاخیز» ۲۵ هزار تومان و امکان تماشای فیلم از زمان ارسال لینک، فقط ۸ ساعت است و پس از آن، پیوند ارسالی منقضی می‌شود.

از امروز، قیمت بلیت سینما در سینماهای کشور بر اساس کیفیتی که دارند، ۴۵، ۳۵ و ۲۵ هزار تومان تعیین شده است.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۵۸۰۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت