آخرین اخبار شکایت از پاپاراتزی ایرانی فضای مجازی/ امکان پیگیری از مراجع بین المللی

رئیس پلیس فتا انتظامی در خصوص شکایت از پاپاراتزی مقیم آلمان در رابطه با فوت مرحوم زهره فکور صبور سخن گفت.

سردار وحید مجید رئیس پلیس فتا انتظامی در خصوص اینکه آیا شکایتی از پاپاراتزی ایرانی مقیم خارج در پلیس فتا ثبت شده است یانه؛ اظهار داشت: هنوز شکایتی نزد پلیس فتا ثبت نشده است اما اگر شکایتی شود پلیس فتا پیگیری خواهد کرد.

 رئیس پلیس فتا انتظامی در خصوص چگونگی رصد و برخورد با شخص مذکور تصریح کرد: این فرد در خارج از کشور اقامت دارد اگر شکایتی علیه این فرد انجام شود طبیعی است که از طریق مجامع بین المللی این موضوع پیگیری می شود در حالی که هنوز به پلیس فتا چیزی اعلام نشده است.

 سردار مجید در پاسخ به دیگر پرسش فارس در این خصوص که آیا باید شکایت شخصی در این زمینه مطرح شود؛ اظهار داشت: شکایت شخصی شده است؛ یک سری از هنرمندان و بازیگران شکایت کرده و به قوه قضائیه و دادستان کل اعلام کرده‌اند؛ طبیعی است که ایشان دستورات لازم را داده اند ولی به پلیس فتا دستوری داده نشده است.

وی با بیان اینکه پیگیری این موضوع با توجه به اینکه فرد در خارج از کشور است باید از طریق بین المللی و پلیس بین الملل انجام شود گفت: البته خود قوه قضاییه نیز حوزه معاونت قضایی بین المللی دارد که می‌تواند از این طریق پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

ت.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۵۸۰۷۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت