حمله به سیاوش مفیدی به خاطر طلاق دادن نعیمه نظام دوست! + ویدئو

سیاوش مفیدی ، بازیگر طنز ، در مصاحبه ای از شایعه ی طلاق او و نعیمه نظام دوست و واکنش تند مردم به این شایعه گفت.

مفیدی در مصاحبه ی جدید خود گفت سال ها قبل او و نعیمه نظام دوست در برنامه ای مستند گونه، با نام واقعی خودشان نقش زن و شوهر را بازی کردند. این باعث شد بسیاری از مردم تصور کنند او و نعیمه نظام دوست واقعاً زن و شوهر هستند و حالا هنوز هم بعضی در فضای مجازی از او انتقاد می کنند که چرا نعیمه نظام دوست را طلاق داده یا وقتی عکسی از خود و همسرش منتشر می کند او را متهم می کنند با گرفتن زن دوم باعث بیمار شدن نعیمه نظام دوست شده است!
 

بعد از انتشار این مصاحبه، نعیمه نظام دوست هم که این روزها پروژه ی مشترکی با سیاوش مفیدی دارد، واکنش جالبی به صحبت های او نشان داد.

نعیمه نظام دوست ویدئویی از خود در کنار سیاوش مفیدی در پشت صحنه ی این پروژه در اینستاگرامش منتشر کرد. او در این ویدئو با خنده از مردم خواست دیگر به سیاوش مفیدی فحش ندهند و گفت آن ها هرگز زن و شوهر نبوده اند اما قرار است در همکاری جدیدشان بار دیگر نقش زن و شوهر را ایفا کنند.

 

چندی قبل هم در فضای مجازی شایعاتی درباره ی ازدواج نعیمه نظام دوست با داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) مطرح شده بود.

نظام دوست در لایوی اینستاگرامی با خنده در اینباره گفت: «این موضوع پورنگ چیه در فضای مجازی راه انداختید؟ عمو پورنگ دوست و همکار عزیز منه، ما با هم ازدواج نکردیم. لطفاً از این شایعات بد دست بردارید. ایشون برادر منه، عزیز منه، پسر منه، ولی شوهرم نیست.»

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۵۸۱۷۰
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت