ماجرای سیلی زدن عجیب علیرضا استادی به امیر جعفری

علیرضا استادی بازیگر فیلم سینمایی «زیر نظر» به کارگردانی مجید صالحی از ماجرای سیلی زدنش در گوش امیر جعفری، دیگر بازیگر این فیلم گفت.

 

علیرضا استادی مهمان ویژه‌برنامه نوروزی «فرمول یک» با اجرای علی ضیاء شد که به مناسبت نوروز ۱۴۰۱ روی آنتن شبکه اول سیما می‌رود.

علی ضیاء در بخشی از این برنامه با خواندن کامنتی از علیرضا استادی پرسید: «علیرضا استادی در یک فیلم سینمایی آن‌قدر محکم در گوش یکی از بازیگران زد که آن بازیگر تا انتهای پروژه با او بد بود. این حقیقت دارد؟»

استادی پاسخ داد: «نه، (باخنده) اسم نبرم. امیر جعفری بود.»

ضیاء گفت: «اصلا من فکر نمی‌کنم امیر جعفری بتواند با کسی بد باشد.»

استادی ادامه داد: «همین‌جا عرض ادبی به مجید صالحی عزیز می‌کنم و به رضا عطارانِ عزیز. سکانس‌های پایانی فیلم «زیر نظر» بود، فیلمی بسیار خوب و عالی که مجیدجان لطف کرد و نقشی به من داد و من قرار بود با رضا عطاران دیالوگ داشته باشم که رضا گفت علی این بار که می‌آیی، امیر (جعفری) هم کنار من است بیخود و بی‌جهت بزن زیر گوش امیر. گفتم نه، گفت بزن. من امیر را زدم و متاسفانه فقط ۱۰ روز با علی هاشمی عزیز به دنبال پزشک می‌گشتند تا فکش برگردد سر جایش و من همین‌جا بار دیگر ابراز شرمساری می‌کنم.»

«زیر نظر» فیلمی به کارگردانی مجید صالحی و تهیه‌کنندگی محمد شایسته و محصول سال ۱۳۹۷ بود. این فیلم ۴ دی ۱۳۹۸ در سینماهای ایران اکران شد اما پس از شیوع ویروس کرونا به شبکه نمایش خانگی رفت. امیر جعفری در این فیلم نقش امید (دوستِ صمیمی محسن با بازی رضا عطان) را بر عهده داشت و علیرضا استادی در نقش شرخر بود.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۵۸۱۹۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت