اولین ویدیو یوسف تیموری بعد از فوت همسرش

یوسف تیموری بعد از اعلام خبر درگذشت همسرش ویدیوی تازه ای منتشر کرد.

یوسف تیموری چند سال پیش با یک دختر تایلندی بنام «راپان» ازدواج کرد ، این رابطه زمانی شکل گرفت که خانم راپان از همسر طلاق گرفته خود یک پسر هم داشت. 

تیموری در کشور تایلند و در زمان خرید از یک فروشگاه بلور فروشی با این خانم آشنا و در نهایت باهم ازدواج کردند و به ایران آمدند. 

حتی آقای بازیگر فرزند خانم راپان رو  بعنوان فرزند خوانده پذیرفت و برایش شناسنامه ایرانی با نام «آرمین» گرفت. 

در 14 تیر 1399 این زندگی مشترک به جدایی ختم شد و خانم راپان تصمیم گرفت همسر بازیگر خود را ترک کرده و با پسرش به تایلند بازگردد. 

درست همان زمان یوسف تیموری خبر جدایی خود را اعلام کرد و گفت با توافقی که با همسرش داشته آنها از هم جدا شدند تا او به کشورش بازگردد و پسر خود را با فرهنگ کشور خود بزرگ کند. 

یوسف تیموری در روز چهارشنبه 10 فروردین 1401 خبر ناراحت کننده ای را رسانه ای کرد که در چند هفته گذشته بخاطر مردم سکوت کرده بود. 

او اعلام کرد همزمان با فوت زهره فکور صبور در هفته اول اسفند 1400 ، همسر سابقش خانم «راپان» به علت بیماری سرطان در تایلند درگذشته است اما بخاطر همزمانی با مرگ این بازیگر خانم ایرانی و سپس عید نوروز تصمیم گرفت با تاخیر آنرا ، رسانه ای کند. 

تیموری اعلام کرده که چه این اتفاق می افتاد و نمی افتاد آرمین «فرزنده خوانده اش» بوده و مسئولیت آنرا را برعهده خواهد گرفت. 

 

منبع: رصد اقتصادی
کد مطلب: ۳۵۸۵۸۴
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت