امین تارخ در استانبول کارگاه بازیگری برگزار می‌کند

امین‌ تارخ هنرپیشه سینما و تئاتر ایران در استانبول کارگاه بازیگری برگزار خواهد کرد.

کارگاه بازیگری امین تارخ، بازیگر سرشناس سینما و تئاتر ایران و مدرس بازیگری از 14 آوریل به مدت 5 روز در استانبول برگزار خواهد شد.

شرکت هنری ریجنسی آرت که مدیریت انحصاری برنامه‌های امین تارخ در ترکیه بر عهده دارد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که ثبت‌نام این دوره‌ها از امروز اول آوریل «12 فروردین» آغاز شده است.

ریجنسی آرت هدف از برگزاری این دوره‌‌ها را «آماده سازی علاقمندان ایرانی مشتاق به همکاری و جذب در صنعت فیلم سازی ترکیه که یکی از بزرگترین و پیشروترین در جهان است»، اعلام کرد.

حامد شیخ مدیر ریجنسی آرت در گفت‌وگو با آناتولی در رابطه با محتوای این برنامه گفت: به گفته استاد امین تارخ " ایجاد اعتماد به نفس، بالا بردن روحیه، نحوه بازیگری در مقابل دوربین و تقویت حس بداهه گویی" از جمله موارد آموزشی در این دوره خواهند بود.

وی در این خصوص اضافه کرد: «پس از اجرای پروژه‌های مشترک متعدد هنری و سینمایی بین ایران و ترکیه در سالهای گذشته به این نتیجه رسیدیم در ارتباط با تقویت بنیه هنری فارسی زبانان مقیم دچار کمبودهای بسیاری در ترکیه هستیم. این برنامه که پس از مشورتها و بررسی های طولانی با اساتید بزرگ سینما ، تئاتر و هنرهای زیبا در حال انجام است آغاز راه ماست ، راهی که انشالله به ارتباط بیشتر و بهتر فرهنگی هنری ایران و ترکیه خواهد انجامید».

 

منبع: خبرگزاری آناتولی
کد مطلب: ۳۵۸۶۵۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت