مارک والبرگ برای ساخت «پدر استو» میلیون‌ها دلار هزینه کرد

مارک والبرگ معتقد است فیلم«پدر استو» از دلش برآمده به همین دلیل حاضر شده میلیون‌ها دلار هزینه کند تا این فیلم ساخته شود.

مارک والبرگ بازیگر آمریکایی با صرف میلیون‌ها دلار از دارایی شخصی‌اش، فیلم «پدر استو» را به کارگردانی رزالین راس ساخت.

این فیلم روایتگر داستانی واقعی از زندگی استوارت لانگ است که به عنوان بوکسوری آماتور فعالیت می‌کرد و در نهایت راه کلیسا را در پیش گرفت و کشیش شد.

والبرگ که در این فیلم در کنار مل گیبسون نقش‌آفرینی هم کرده گفت این فیلم چیزی بیش از یک پروژه بازیگری برایش بوده و میلیون‌ها دلار از دارایی شخصی‌اش را صرف ساخته شدن این فیلم کرده است.

او گفت به نوعی تلاشی که مل گیبسون برای ساخته شدن «مصایب مسیح» کرد و با صرف ۳۰ میلیون دلار از پول خودش آن فیلم را ساخت موجب شد تا وقتی تهیه‌کننده‌ای نیافت خودش پا پیش بگذارد و فیلمی را که برایش ارزش داشت بسازد.

والبرگ گفته همیشه می‌خواسته روی خودش حساب بازکند. او تلاش کرده فیلمنامه را به دست چند نفر برساند تا شاید بخواهند آن را بسازند، اما آنها پا پیش نگذاشتند.

او افزود: «آن‌ها روحیه و احساس و اینکه چقدر این فیلم الهام‌بخش است را درک نکردند.»

والبرگ در پاسخ به این پرسش که چقدر از دارایی شخصی‌اش را هزینه تولید این فیلم کرده گفت: «میلیون‌ها دلار برای این فیلم هزینه شد. بخشی از هزینه بالای تولید فیلم برای اخذ مجوز موسیقی آن بوده است و معتقدم خداوند من را انتخاب کرد تا آن را بسازم.»

منتقد ورایتی از «پدر استو» به عنوان داستان واقعی غمگینی یاد کرده که بیش از هر چیز بر احساسات مذهبی تمرکز دارد و در عین حال یک سفر اودیسه‌ای همیشگی هالیوودی نیست.

«پدر استو» از ۱۳ آپریل(۲۴ فروردین) در سینماهای آمریکا اکران خود را شروع کرده و در اولین نوبت اکرانش از نمایش در ۲۷۹۹ سالن سینما، ۱.۵ میلیون دلار فروش داشته است. گفته شده امتیاز ۴۳ درصدی در سایت راتن تومیتوز، احتمال جذب تماشاگر بیشتر برای تماشای این فیلم را پایین می‌آورد.

رزالین راس همسر مل گیبسون این فیلم را نوشته و اولین تجربه کارگردانی او نیز هست. ساخت این فیلم از سال ۲۰۱۶ مطرح شد و والبرگ اعلام کرده بود قصد بازی در این فیلم زندگینامه‌ای را دارد.

والبرگ برای بازی در این فیلم ۱۴ کیلوگرم در ۶ هفته وزن اضافه کرد و روزی ۷ هزار کالری مصرف کرد تا در بخش دوم زندگی این شخصیت نیز بازی کند.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۵۸۹۹۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت