بازدید148 میلیونی «آواتار» در روز اول

تریلر «آواتار: راه آب» در روز اول 148.6 میلیون بازدید داشت. از تازه‌واردهای مشهور به جدیدترین دنباله این فیلم پرمخاطب می‌توان به «وین دیزل» و ستاره تایتانیکِ کامرون، «کِیت وینسلِت» اشاره کرد.

 دنباله آواتار جیمز کامرون پس از نمایش انحصاری در سینماها در آخر هفته، دوشنبه به صورت آنلاین نمایش داده شد. تریلر «آواتار: راه آب» در روز اول ۱۴۸.۶ میلیون بازدید داشت.

اولین تیزر تریلر دنباله فیلم «آواتار: راه آب» جیمز کامرون در اوایل دوشنبه پس از پخش انحصاری در سینماها در آخر هفته، موج عظیمی از علاقمندان را در اوایل دوشنبه به دنبال داشت.

طبق گفته دیزنی و قرن بیستم، این تیزر اولین پنجره آنلاین ۲۴ ساعته خود را با ۱۴۸.۶ میلیون بازدید به پایان رساند که ۲۳ میلیون آن تنها از چین بوده است.

این بالاتر از تمام فیلم‌های اخیر جنگ ستارگان، از جمله «جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر» است. مانند «آواتار۲»، تیزر تریلر آن فیلم نیز ابتدا به طور انحصاری در سینماها پخش شد.

بازدیدهای آواتار ۲ در یوتیوب و رسانه‌های اجتماعی شامل میلیون‌ها نفری نمی‌شود که این تیزر را قبل از «دکتر استرنج»(Doctor Strange) تماشا می‌کردند، که با فروش هنگفت ۱۸۷ میلیون دلاری در داخل و نزدیک به ۴۵۰ میلیون دلار در خارج از آمریکا افتتاح شد.

سایر نسخه‌های تیزر، «حماسه سریع(سریع و خشمگین)(The Fast Saga) در ۲۴ ساعت اول نمایش ۲۰۲.۷ میلیون بازدید آنلاین داشته است. در رده‌های بعدی نیز «بیوه سیاه»، ۱۱۶.۸ میلیون، شگفت‌انگیزان۲, ۱۱۳.۱ میلیون و «ظهور اسکای‌واکر»  ۱۱۲.۴ میلیون بازدید داشته‌اند.

دنباله آواتار جیمز کامرون، که در ۱۶ دسامبر اکران می‌شود، بر بازگشت جیک سالی با بازی «سم ورثینگتون»، همراه با ناوی نیتیری با بازی «زوئی سالدانا» و خانواده آنها و تلاش‌هایی که برای حفظ امنیت یکدیگر انجام می‌دهند متمرکز است.

ستاره‌های بازگشته به آواتار نیز عبارتند از «سیگورنی ویور» در نقش «دکتر گریس آگوستین» و «استفن لانگ» در نقش «سرهنگ مایلز کواریچ»، و از تازه‌واردهای مشهور می‌توان به «وین دیزل» و ستاره تایتانیک کامرون، «کِیت وینسلِت» اشاره کرد.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۵۹۵۶۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت