راه یابی «در ساحل» به جشنواره منهتن آمریکا

فیلم کوتاه «در ساحل» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان به بخش اصلی جشنواره منهتن آمریکا راه یافت.

فیلم کوتاه «در ساحل» به کارگردانی ابوالحسن کیوان به بخش اصلی جشنواره منهتن آمریکا که ۱۹ خرداد تا ۲ تیر (۹ تا ۲۳ ژوئن) در شهر منهتن نیویورک برگزار می‌شود، راه یافت و در ۱۶ ژوئن نمایش داده می‌شود. 

«در ساحل» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان در جزیره کیش فیلمبرداری شده است. 

ابراهیم خودستان، مقداد رئیسی، میلاد آذر آئین، مجید مروتی و حمید رستم‌خانی به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشته‌اند. 

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: مرد جوانی که نامزدش از ایران مهاجرت کرده، روزها در ساحل به انتظار او نشسته است. برادرش هر روز به او سر می‌زند و برایش غذا و آب می‌آورد و گاهی او را سرزنش می‌کند که دیگر از این وضع خسته شده است، تا اینکه یک روز…

فیلم «در ساحل» که به تازگی در بخش اصلی جشنواره عشق و امید بارسلونا حضور داشت تاکنون به فستیوال‌های جهانی مختلفی راه یافته و جوایزی به دست آورده است که از جمله آن‌ها می‌توان به جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی از بیستمین دوره جشنواره جهان چندفرهنگی آمریکا، حضور در فستیوال بین المللی مادرید اسپانیا، حضور در فستیوال فیلم مریلند آمریکا و دریافت بهترین تهیه‌کنندگی از فستیوال بین المللی فیلم آمستردام هلند اشاره کرد. 

فیلمبرداری و تدوین: ابوالحسن کیوان، مدیر تولید: نریمان اقبالی، دستیار کارگردان: شبرخ گلباز حق و موسیقی: کوین مک لوید برخی از عوامل این فیلم کوتاه هستند.

منبع: ایلنا
کد مطلب: ۳۵۹۸۵۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت