حضور خانم خواننده ترکیه ای در سریال ایرانی/ عایشه گل کیست ؟

عایشه گل جوشکن بازیگر و خواننده ترک زبان سریال ساخت ایران3، از دلایل همکاری مجدد خود با ایرانی ها و عدم حضور در سریال جیران گفت.

 عایشه گل جوشکن خواننده و بازیگر کشور ترکیه که با نقش آفرینی در فیلم سینمایی مطرب ساخته محسن کیایی به سینمای ایران معرفی شد، این روزها با بازی در کنار امین حیایی و مجید صالحی در سریال ساخت ایران 3 خوش درخشیده است.

این سریال کمدی به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی از 25 اسفندماه 1400 در نمایش خانگی منتشر شد.
با انتشار قسمت سیزدهم سریال ساخت ایران، گفتگویی با عایشه گل جوشکن در فیلیمو منتشر شده است که در ادامه بخشهایی از آن را ارائه کرده ایم.

جزئیات مصاحبه عایشه گل جوشکن درباره بازیگری در ایران

سریال ساخت ایران 3 که در ادامه دو فصل قبل آن ساخته شده، بخش هایی از آن در کشور ترکیه مقابل دوربین رفته است.

یکی از بازیگرانی که در فصل سوم به این مجموعه اضافه شده است عایشه گل جوشکن، بازیگر و خواننده اهل ترکیه می باشد. این هنرمند نقش پلیس را بر عهده دارد که در طول داستان پس از پی بردن به بی گناهی مرتضی و غلام حسن با بازی مجید صالحی و امین حیایی، به آنها کمک کرده و آنها را به سفارت ایران تحویل نمی دهد.

همکاری دوباره با کارگردان های سینمای ایران 

عایشه گل جوشکن در باره همکاری مجدد خود با کارگردانان ایرانی اظهار داشت: بعد از فیلم مطرب زبان فارسی من بهتر شد و مورد توجه کارگردانهای ایرانی قرار گرفتم، بعد پیشنهاد سریال ساخت ایران 3 به من داده شد اما در آن زمان من باردار بودم. فیلمبرداری به تاخیر افتاد و من تونستم که در این سریال شرکت کنم.

بازخوردهای خوبی از مردم ایران دریافت می کنم و همین باعث بهتر شدن زبان فارسی من شده است.

عایشه گل جوشکن در پاسخ به سؤال اینکه همکاری با کدامیک از کارگردانان ایرانی را دوست داری گفت: کار کردن با  مصطفی کیایی   رو خیلی دوست داشتم ولی دوست دارم با اصغر فرهادی، حسن فتحی و نرگس آبیار عزیز هم کار کنم.

چرا از جیران حذف شدم

این بازیگر و خواننده ترک زبان در بخشی دیگر از این گفتگو درباره علت عدم همکاری خود با سریال  جیران  گفت: در پروژه جیران من باردار بودم و قسمت نشد. امیدوارم در پروژه های دیگه این اتفاق بیافتد.

او درباره کار با امین حیایی و مجید صالحی در سریال ساخت ایران 3 عنوان کرد: هر دو خیلی باحال و خنده دار هستن و هم در ست فیلمبرداری و خارج از آن خیلی خندیدیم.

عایشه گل جوشکن که خود هنرمند مطرحی در کشور ترکیه است درباره موسیقی و خواننده های ایرانی گفت: موزیک ایران را خیلی دوست دارم. با محسن یگانه کار کردم و خواننده های دیگری همچون  شجریان   و رضا صادقی رو دوست دارم.

او دربار ه پیشنهادهای دیگر از ایران گفت که پیشنهاد دارم اما درباره آن توضیح بیشتری ارائه نکرد.

منبع: رکنا
کد مطلب: ۳۶۰۱۷۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت