جولیا گارنر در نقش مدونا خواننده پاپ بازی می‌کند

جولیا گارنر بازیگر فیلم‌های «دروغ آنا» (Inventing Anna) و «اوزارک» (Ozark) برای بازی در نقش مدونا در فیلمی در مورد این خواننده موسیقی پاپ پیشنهاد شده است

گارنر از میان گزینه‌های زیادی که برای این نقش پیشنهاد شده بودند انتخاب شده است. او در حال بررسی این پیشنهاد است و انتظار می‌رود نقش را بپذیرد.

این فیلم که در یونیورسال پیکچرز ساخته می‌شود، اولین روزهای ظهور این هنرمند جنجالی و خواننده پاپ را روایت می‌کند. دونا لنگلی، رئیس گروه یونیورسال، امتیاز ساخت این فیلم را در رقابت با استودیوهای دیگر به دست آورد و امی پاسکال (تهیه‌کننده فیلم «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست») به عنوان تهیه‌کننده به این پروژه پیوست.

جدول زمانی تولید و سایر بازیگران اصلی هنوز مشخص نیستند. از بازیگرانی که برای نقش مدونا رقیب گارنر هستند می‌توان به فلورانس پوگ، بازیگر سریال «سرخوشی» (Euphoria)، الکسا دمی و اودسا یانگ اشاره کرد. خوانندگانی از جمله بیبی رکسا (Bebe Rexha) و اسکای فریرا (Sky Ferreira) نیز از دیگر گزینه‌ها بودند. طبق گزارش‌ها، روند تست بازیگری بسیار سخت بود، زیرا بازیگران باید مهارت‌هایی همچون خوانندگی می‌داشتند.

 

مدونا پس از اعلام خبر ساخت فیلم زندگینامه‌اش گفت: «امیدوارم بتوانم تجربیات باورنکردنی‌ای را که زندگی برای من به‌عنوان یک هنرمند، یک موسیقی‌دان و یک انسان که تلاش می‌کند راهش را در این دنیا طی کند، به ارمغان آورد، انتقال بدهم. تمرکز این فیلم بر موسیقی خواهد بود. موسیقی مرا حفظ کرده و هنر مرا زنده نگه داشته است. داستان‌های ناگفته و الهام‌بخش زیادی وجود دارد و چه کسی بهتر از من آن را تعریف می‌کند. ضروری است که مسیر پرپیچ و خم زندگی‌ام را با صدا و دید خود به اشتراک بگذارم.»

منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۲۵۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت