امیر نوری دلیل اصلی لاغر شدنش را فاش کرد

یکی از حاشیه های متفاوت امیر نوری در برنامه شباهنگ لاغری این بازیگر است. امیرنوری حدود دوسالی است که با عمل اسلیو معده توانسته است مقدار زیادی وزن کم کند.

حامد آهنگی برنامه شب آهنگی بعد از دیدن مهمان برنامه اش امیر نوری بسیار تعجب کرد و گفت: وقتی من معرفی کردم امیر جان اومد، فکر کردم داداشی، پسر عمویی، هم خوشتیپ تر شدی هم جمع و جور تر شدی، چی شده بازیگرا زدن تو کار لاغر شدن؟

 

امیر نوری در جواب سؤال حامد آهنگی و در مورد ماجرای کاهش وزنش اینطور پاسخ داد: بیماری های خاص گرفتند اکثرا. من دیسک عمل کردم، جراحم به من گفتند که دو تا دیگه از دیسکهات داره سیاه میشه به خاطر فشاری که روشون هست، اگه وزن کم نکنی....

امیر نوری چقدر وزن کم کرد؟

او در ادامه صحبت هایش توضیح داد که وزنش تا ۱۰۰ کیلو نیز پیش رفت ولی وزنش در حال حاضر ۶۸ یا ۷۰ کیلوگرم می باشد. به نظر امیر نوری بعد از لاغری بر خلاف نظر بسیاری از افراد بامزگی او کمتر نشده است، او می گوید مردم به استایل قبلی من عادت کردند و با دیدنم تعجب می کنند و سوالاتی مانند چی شد؟ چرا لاغر کردی؟ پرسیده و انگار یک چاقی از من طلب دارند!

 

بیوگرافی امیر نوری

امیر نوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان ۶ شهریورماه سال ۱۳۶۵ در تهران متولد شد. امیر نوری تا دیپلم بیشتر درس نخوانده اما حالا یکی از هنرمندان صاحب نام عرصه طنز می باشد.

امیر نوری تا دیپلم بیشتر درس نخوانده اما حالا یکی از هنرمندان صاحب نام عرصه طنز می باشد. وی از سال ۱۳۷۲ و زمانی که ۹ ساله بود بازیگر شد. با سریال دوستان خوب به کارگردانی فریدون حسن پور شروع کرد.
منبع: اقتصاد آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۴۱۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت