مریم کاویانی دوباره عاشق شد!

مریم کاویانی از مسیر جدید زندگی خود پس از طلاق پرده برداشت.

مریم کاویانی در تاریخ ۱ تیر ۱۳۴۹ در اهواز در یک خانواده ۴ نفره به دنیا آمد اما پدرش بابلسری و مادرش بابلی هستند. تنها یک برادر دارد که از خودش کوچکتر است.

اولین ازدواج مریم کاویانی به جدایی ختم شد. جدایی اش ربطی به بازیگر شدن نداشت و در زمان جدایی خانه دار بود. او دو سال پس از جدایی زمانی که در بیمارستان کار می کرد مشغول به بازیگری شد. 

 

پس از آن سال ۹۷ مریم کاویانی خبر ازدواج خود با یک فرد معروف سیاسی یعنی رامین مهمانپرست سخنگوی سابق وزارت امور خارجه را اعلام کرد. این ازدواج سال ۱۴۰۰ به جدایی ختم شد.

مریم کاویانی بعد از طلاق عاشق شد

مریم کاویانی پس از چندسال عدم فعالیت در فضای مجازی با انتشار پست های انگیزشی از مسیر جدید زندگی خود خبر می دهد و آنطور که نشان می دهد حال و روز زندگی اش بهتر از گذشته است. او در جدیدترین پست خود از ورود به دنیای موسیقی گفته است.

مریم کاویانی نوشته است:  ندای عزیزم از زمانی که تو در زندگی من نقش پیدا کردی من عاشق پیانو شدن دستهای تو و ساز تو سالیان زیادیست که به پیشواز روز تولدم میرود تو بهترین مدرس هستی

مسیر جدید زندگی مریم کاویانی بعد از طلاق؛ خداحافظی با بازیگری؟

 

مریم کاویانی پس از ازدواج در هیچ فیلمی به ایفای نقش نپرداخت و بعد از جدایی نیز هنوز در قاب تلویزیون و سینما دیده نشده است. همین امر باعث شد شایعاتی درباره خداحافظی او با بازیگری به گوش برسد.

دلیل طلاق مریم کاویانی از همسر دوم

رامین مهمانپرست ، سیاستمدار مطرح ایرانی، در مصاحبه جدیدی جدایی خود از همسر دومش، مریم کاویانی ، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون را تأیید کرد و از علت این اتفاق گفت. ساعاتی پس از انتشار این مصاحبه، کاویانی نیز در پستی اینستاگرامی به این خبر واکنش نشان داد.

مهمانپرست در این مصاحبه درباره علت جدایی شان گفت شرایط کاری او و دنیای سیاست با شرایط کاری همسرش بسیار متفاوت بود و محدودیت های زیادی برای مریم کاویانی ایجاد کرده بود که دیگر برای او قابل تحمل نبود.

وقتی به مهمانپرست گفته شد که بعضی معتقدند مریم کاویانی از ترس آنکه به سرنوشت میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران دچار شود، از او طلاق گرفت، در پاسخ گفت داستان او و مریم کاویانی با داستان محمدعلی نجفی و همسر دومش کاملاً متفاوت بود چرا که نجفی همسر داشت و ارتباط او با میترا استاد به صورت عقد موقت و پنهانی بود، اما ازدواج مهمانپرست و کاویانی رسمی و علنی بود.

منبع: خبر فوری
کد مطلب: ۳۶۰۵۹۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت