جشن تولد مصطفی زمانی در اکران مردمی «بدون قرار قبلی»

اکران مردمی فیلم «بدون قرار قبلی»، همزمان با برپایی جشن تولد مصطفی زمان برگزار شد.

در این برنامه، مصطفی زمانی، بازیگر فیلم «بدون قرار قبلی» خطاب به حاضران در سالن گفت: خوشحالم که امشب در خدمت شما عزیزان هستم، نقش من در فیلم «بدون قرار قبلی» کوتاه اما تاثیرگذار است و معتقدم اثری که ساخته شده بسیار زیباتر از متن آن روایت شده است.

او گروه عوامل «بدون قرار قبلی» را درجه یک معرفی و بیان کرد: امیدوارم آن‌چه در این فیلم می‌بینید، شما را به سمت اتفاقاتی سوق دهد که دوست داشتید در زندگی‌تان رقم بخورد. اتفاقاتی که ما آن را «سرنوشت» می‌نامیم. این سرنوست برای هر بشری بنا به طبیعتی که برایش طراحی شده، همیشه خوشایند بوده است اما متاسفانه جهان، دغدغه‌ها و همه آن‌چه به ما مربوط نیست و ما فکر می‌کنیم که به ما مربوط است را پیگیری و قضاوت می‌کنیم. ما تابع سرنوشتیم و اگر این مساله را بپذیریم، به راحتی می‌توانیم زندگی‌مان را با خوشی بگذرانیم.

بازیگر فیلم «بدون قرار قبلی» همچنین اظهار کرد: از نظر من، این فیلم دوست دارد به انسان‌ها بگوید که سرنوشت مثل یک «بدون قرار قبلی» است که از قبل به آن فکر نکرده‌اید. بنابراین بهتر است که آدم آرزو نکند و ببیند که سرنوشت چه چیزی را براش رقم زده است. 

این مراسم با جشن تولد مصطفی زمانی و با حضور برخی از مخاطبان این فیلم به پایان رسید.   

همچنین، براساس این خبر، پس از فیلم سینمایی «هناس» که از هفته گذشته به‌صورت آزمایشی با بلیت شناور در سینماهای حوزه هنری عرضه و با رشد ۷۵ درصدی مخاطبان در یک هفته روبه‌رو شد، از فردا، شنبه (چهارم تیرماه) فیلم «بدون قرار قبلی» نیز با توافق صورت گرفته از سوی تهیه‌کننده و پخش‌کننده فیلم به این طرح افزوده می‌شود. 

در این طرح قیمت‌ بلیت فیلم‌ها بر اساس چهار فاکتور، هفته و روز نمایش فیلم، نوع فیلم، کیفیت سالن و ساعت تماشای فیلم ارزش‌گذاری می‌شوند و مخاطبان می‌توانند با تنوع قیمتی مختلفی به سینما بروند.

قیمت‌گذاری شناور بلیت فیلم‌های سینمایی، موضوعی متداول در زنجیره سینماهای جهان است که در روش‌های سنتی مدیریت فرهنگی و هنری در ایران در نظر گرفته نشده است. از همین رو موسسه بهمن سبز حوزه هنری با پیش قدم شدن در استفاده از این روش و با بررسی روند فروش حدود ۱۵۰ سالن سینمایی خود در طول ۸ ماهه اخیر در تلاش است تا به برنامه‌ای جامع و بومی برای قیمت‌گذاری سانس‌های سینما برسد.

فیلم سینمایی «بدون قرار قبلی» تازه‌ترین اثر بهروز شعیبی، برنده سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نگاه ملی در چهلمین جشنواره فیلم فجر است که پگاه آهنگرانی، مصطفی زمانی، صابر ابر، الهام کردا، امین میری، حامی ترابی و رضا صابری در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۰۵۹۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت