ستاره سریال «چیزهای عجیب» در فیلم جدید کارگردان «انتقامجویان»

فیلم بعدی برادران روسو با نام «دولت الکتریکی» با بازی میلی بابی براون بازیگر نوجوان محبوب و موفق سریال پرطرفدار «چیزهای عجیب» در نتفلیکس ساخته می‌شود.

 به نظر می‌رسد نتفلیکس دوباره برای پخش فیلم بعدی جو و آنتونی روسو به نام The Electric State که میلی بابی براون در آن قرار است نقش‌آفرینی کند، اعلام آمادگی کرده است. کریستوفر مارکوس و استفان مک فیلی فیلمنامه را اقتباس کردند و روسوس و مایک لاروکا به همراه کریس کاستالدی و پاتریک نیوال تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

اوایل سال جاری شایعاتی مبنی بر مذاکره کریس پرت با همبازی‌اش منتشر شد. در حالی که هنوز قراردادی بسته نشده است، گویا پرت همچنان در حال مذاکره برای شرکت در پروژه است.

این فیلم با اقتباس از رمان مصور Simon Stålenhag ساخته شده است و در یک دنیای متفاوت جریان دارد؛ جایی که یک نوجوان یتیم (با بازی براون) با یک ربات دوست‌داشتنی، اما مرموز و یک ولگرد عجیب و غریب در غرب آمریکا در جستجوی برادر کوچک‌ترش است. 

ددلاین اخبار مربوط به ساخت فیلم برادران روسو با براون را در پایان سال ۲۰۲۰ زمانی که قرار بود با یونیورسال قرارداد ببندند، منتشر کرد. اما بعد از اینکه این قرارداد به سرانجام نرسید، نتفلیکس به‌سرعت وارد عمل شد تا حق پخش آن را به دست آورد. 

با بسته شدن این قرارداد، مراحل ساخت فیلم احتمالا در پاییز شروع می‌شود. در حالی که رقم دقیقی برای بودجه فیلم مشخص نیست، اما با توجه به اهمیت فیلم، با هزینه‌ای که نتفلیکس برای ساخت فیلم دیگر برادران روسو یعنی «مرد خاکستری» خرج کرده است، رقابت خواهد کرد.

«مرد خاکستری» با بازی رایان گاسلینگ و کریس ایوانز ماه آینده منتشر خواهد شد و یکی از بزرگ‌ترین فیلم‌های نتفلیکس خواهد بود.

فصل چهارم سریال Stranger Things نتفلیکس با بازی تحسین‌برانگیز میلی بابی براون در حال پخش است که پس از پخش آن رسما به بزرگ‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس تبدیل شد. قسمت دوم فصل چهارم این سریال جمعه پخش می‌شود. براون همچنین در فیلم اکشن ماجراجویی Damsel از نتفلیکس و همچنین Enola Holmes ۲ در حال بازی است.

ستاره سریال «چیزهای عجیب» در فیلم جدید کارگردان «انتقامجویان»
میلی بابی براون در «چیزهای عجیب»
منبع: همشهری آنلاین
کد مطلب: ۳۶۰۷۳۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت