نیوشا ضیغمی طلاق گرفت؟ / ماجرای جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش

نیوشا ضیغمی با انتشار عکسی خبر طلاق خود را علنی کرده است.

حدود ۱۲ سال از زندگی مشترک نیوشا ضیغمی و همسرش می گذرد و حاصل این ازدواج دختری به اسم لنا است که سال ۹۷ به دنیا آمده است.

اخیرا شایعاتی درباره طلاق  نیوشا ضیغمی به گوش می رسد که خانم بازیگر با انتشار استوری ای و بایگانی کردن تصاویر همسرش این شایعات را تا حدودی تایید کرده است. نیوشا ضیغمی عکسی از شناسنامه ای که مهر طلاق دارد را منتشر کرد.

 

نیوشا ضیغمی طلاق گرفت؟ / ماجرای جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش

نیوشا ضیغمی طلاق گرفت؟ / ماجرای جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش

اما او استوری خود را بعد از ساعاتی حذف کرد که همین موضوع سبب دوگانی درباره خبرهای جدایی نیوشا ضیغمی از همسرش شده است.

 

هنوز  طلاق  نیوشا ضیغمی به صورت رسمی تایید نشده است و باید دید در آینده نیوشا ضیغمی درباره دلیل انتشار چنین استوری ای توضیحی خواهد داد یا خیر.

نیوشا ضیغمی سال ۸۹ آرش پولادخان از تاجران نقره ازدواج کرد.  بهمن ماه سال ۹۶ هم مراسم افتتاحیه گالری نقره آرش پولادخان همسر نیوشا ضیغمی با حضور هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان برگزار شد.

نیوشا ضیغمی: ازدواج بهترین اتفاق های زندگی ام بود

نیوشا ضیغمی درباره نحوه آشنایی با همسرش گفته است: حکایت آشنایی من و آرش در نوع خودش بسیار جالب است چون او من را قبل از آشنایی مان به شکل رسمی به واسطه فیلم هایم می شناخت و همین قضیه باعث شد که از قبل، پیش فرض هایی نسبت به من داشته باشد. در هر حال آشنایی و ازدواج با او یکی از بهترین اتفاق های زندگی ام بود.

آرش پولادخان نیز گفته است: حق با نیوشاست. من مدت ها قبل از اینکه با نیوشا آشنا شوم دوست داشتم با او ازدواج کنم و یک جورایی او را همسر آینده خودم می دیدم اما تنها دلشوره ام این بود که نیوشا با تصویری که از او در کارهایش می بینم فاصله داشته باشد، از طرفی دوست نداشتم که صرفاً به او به عنوان یک هوادار نزدیک شوم به همین خاطر کلی دودوتا چهارتا کردم تا بالاخره به این نتیجه رسیدم تا از طریق سرمایه گذاری در فیلمی به او نزدیک شوم که خوشبختانه این اتفاق افتاد اما نکته مهم در مورد او این بود که به مراتب از آنچه که فکر می کردم صادق و مهربان تر بود.

 

نیوشا ضیغمی

منبع: اقتصاد آنلاین
کد مطلب: ۳۶۱۰۴۸
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت