فیلم «پانسیون دختران» در راه استرالیا و هند

فیلم سینمایی «پانسیون دختران» منتخب ششمین دوره جشنواره کالرتیپ Colortape International Film Festival در استرالیا شد.

این جشنواره به فرهنگ و زبان‌های ملل مختلف می‌پردازد و متعلق به یک بنیاد غیرانتفاعی است که این دوره جشنواره، ۱۳ تا ۱۵ آبان (۴ تا ۶نوامبر) برگزار خواهد شد.

همچنین در ادامه حضور بین المللی این فیلم، «پانسیون دختران» توانست به بخش مسابقه هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم شمیلا هندوستان  International Film Festival of Shimla راه پیدا کرد.

بخش مسابقه این جشنواره در رده بین‌المللی قرار دارد و نمایش فیلم‌های کوتاه، بلند، مستند، انیمیشن و برگزار کارگاه‌های آموزشی و مستر کلاس فیلمسازی از برنامه‌های آن است.

بخش غیررقابتی و برگزاری جلسات بحث و بررسی با تمرکز بر موضوعات خاص و بررسی آثار فیلمسازان از دیگر برنامه‌های این رویداد محسوب می‌شود.

تاریخ برگزاری این جشنواره نیز ۴ تا ۶ شهریور ماه (۲۶ تا ۲۸آگوست) خواهد بود.

بنا بر همین گزارش، در فیلم سینمایی «پانسیون دختران» که توسط مریم ابراهیم‌وند کارگردانی شده است، بازیگرانی همچون ثریا قاسمی، سودابه بیضایی، سحرقریشی و ملیکا شریفی نیا بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است:

«مهری برای آزادی همسرش از زندان با وسوسه قتل دست و پنجه نرم می‌کند. اودر این فضابا دخترانی در یک پانسیون روبرو می‌شود که …».

پخش بین الملل این فیلم توسط «مینروا فیلم» انجام می‌شود و «الهه گودرزی» مدیریت آن را به عهده دارد.

سایر عوامل فیلم:

تهیه کنندگان: مریم ابراهیم وند، هادی انباردار/ مجری طرح: شرکت فیلم‌سازی آبیژ رسانه روز/ سرمایه گذاران: مریم ابراهیم وند، کریم صفایی/کارگردان: مریم ابراهیم وند/ نویسندگان: مژده شبان، فرناز امینی/ مدیر فیلمبرداری: الهه کامکار صدابردار: فرانک کیان/ طراح گریم: مهسا خوش سلوک/ طراح صحنه ولباس: مهشید صادقی/ مدیر تدارکات: الهه و الهام زود آشنا/ منشی صحنه: مهناز درودی/ طراح پوستر: یاسمن محمودی/ پخش بین الملل: الهه گودرزی

منبع: ایلنا
کد مطلب: ۳۶۱۲۴۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت