خسرو شکیبایی برای بازی در «خانه سبز» چه‌قدر دستمزد گرفت؟

بیژن بیرنگ با گفتن مبلغ دستمزد خسرو شکیبایی برای بازی در «خانه سبز»، اعلام کرد که او بالاترین دستمزد گروه را دریافت می‌کرده.

بسیاری از ما خسرو شکیبایی را با فیلم سینمایی «هامون» و پس از آن با بازی در سریال «خانه سبز» به کارگردانی بیژن بیرنگ به خاطر می‌آوریم.

بیژن بیرنگ کارگردان این سریال بود درباره حقوق بازیگران و بودجه ساخت این سریال صحبت کرد.

بیرنگ درباره دستمزد خسرو شکیبایی برای بازی در سریال «خانه سبز» گفت: «خسرو شکیبایی بالاترین دستمزد گروه برای آقای شکیبایی بود، ماهی یک میلیون تومان. برای «خانه سبز» هم ما دوازده ماه فیلمبرداری کردیم ولی بقیه دستمزدها متناسب زمان خودش بود مثلا خانم مهرانه مهین ترابی ماهی ۳۰۰ هزار تومان دریافت کردند. ما بودجه کمی می‌گرفتیم، مثلا سری اول سریال«همسران» دقیقه‌ای ۳۴ هزار تومان، سری دوم دقیقه‌ای ۵۰ هزار تومان بود، «سرزمین سبز» دقیقه‌ای ۱۶۰ هزار تومان بود که با توجه به اون لوکیشن سنگین و دریا و همه این‌ها هزینه‌های ما خیلی در آمد چون اساسا سریال سنگینی بود، هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ لوکیشن. البته من و رسام یک کارهای خاصی هم کردیم که شاید آن زمان بهترین تصمیم بود همه بیش‌تر برنامه می‌سازند که بیش‌تر پول بگیرند، اما ما قرار بود «خانه سبز» را در ۲۶ قسمت بسازیم اما در قسمت ۲۱ ام آن را تمام کردیم، «دنیای شیرین دریا» را قرار بود ۵۰ قسمت بسازیم اما سر ۳۷ قسمت تمام کردیم. اینکار را هم کردیم برای اینکه واقعا هدف ما پول در آوردن نبود وگرنه بودند سریال‌هایی که خاص بودند حتی محتوایش هم با سریال ما فرق می‌کرد و دقیقه‌ای حدود یک میلیون تومان می‌گرفتند.»

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۱۲۴۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت