برادران روسو گران‌ترین سریال تاریخ را می‌سازند / سیطره آمازون بر سینمای هالیوود

برادران روسو کارگردانان مشهور هالیوودی به سفارش آمازون سریالی با عنوان «سیتادل» می‌سازند که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری رکورد گران‌ترین سریال تاریخ فیلم و تلویزیون را به خود اختصاص خواهد داد.

برادران روسو کارگردانان مشهور هالیوودی به سفارش آمازون سریالی با عنوان «سیتادل» می‌سازند که با بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری رکورد گران‌ترین سریال تاریخ فیلم و تلویزیون را به خود اختصاص خواهد داد.

بودجه مجموعه استودیوی آمازون برای «سیتادل» به بیش از ۲۰۰ میلیون دلار رسیده است و آن را به یکی از گران‌ترین برنامه‌های تلویزیونی تمام دوران تبدیل کرده است. 

این مجموعه هفت قسمتی تریلر جاسوسی توسط جو و آنتونی روسو، فیلمسازان آثاری چون «انتقام‌جویان: پایان بازی» و «مرد خاکستری» و جاش آپلبام و آندره نِمِک خالقان «لاک‌پشت‌های نینجا» تولید می‌شود.

این مجموعه حول محور گروهی از عوامل نخبه از کشورهای مختلف است که برای ماموریت جاسوسی نهایی در تعدادی از مکان‌های بین‌المللی متحد می‌شوند. ریچارد مدن و پریانکا چوپرا جوناس بازیگران این فیلم هستند.

بودجه اولیه این فیلم ۱۶۰ میلیون دلار بود که به دلایل مختلف ازجمله برداشت‌های بیشتر توسط کارگردان و تیم فیلمبرداری، ۷۵ میلیون دلار دیگر به هزینه‌ها اضافه شده است.

آمازون این هفته اقتباس تلویزیونی «ارباب حلقه‌ها» را منتشر کرد که همچنان گران‌ترین سریال تولید شده تاریخ سینما و تلویزیون است.

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۲۵۰۲
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت