بیوک میرزایی: تمام تلاشم را می کنم به کشورم خدمت کنم

بیوک میرزایی با وجود آنکه پس از سال ها فعالیت در عرصه نمایش، هنوز مشکل معاش دارد و خانه ای از خودش ندارد، به فکر هنر و مردم کشورش است و می گوید: تمام تلاشم را می کنم تا عاشقانه کارم را درست انجام بدهم و به کشورم خدمت کنم.

بیوک میرزایی: تمام تلاشم را می کنم به کشورم خدمت کنم

این بازیگر و گوینده باسابقه  خاطرنشان کرد: در این شرایط به عنوان یک هنرمند فقط سعی می کنم کارم را درست انجام بدهم. در نهایت رسالت هنر هم همین است که معضلات و مشکلات جامعه را بازتاب دهد و مسئولان با توجه به مشکلات موجود، در جهت رفع آنها اقدام کنند تا مردم در آسایش و آرامش زندگی کنند. آرزو می کنم ما هم اینگونه سهم داشته باشیم.

وی تاکید کرد: نباید هنر برای هنر و خنده برای خنده باشد. اگر آدم بخواهد ضرورت مسئله ای را نشان داده و آن را بازتاب بدهد، باید در همان عرصه کار کند. تنها آرزویم در این شرایط برای مردم آسایش و آرامش و البته در وهله اول سلامتی است، چون وقتی سلامتی نباشد آدم در هیچ کاری موفق نیست. امیدوارم مردم کشورم ایران در راستای اهدافشان برای پیشرفت جامعه تلاش کنند. هرکسی با توان و تخصصی که دارد قدمی برای جامعه اش بردارد تا در یک جامعه سالم و خوب زندگی کنیم.

این هنرمند همچنین یادآور شد که من خودم به عنوان یک هنرمند بعد از ۴۰ ـ ۵۰ سال تلاش هنوز مستاجرم و خانه ای از خودم ندارم اما با این حال تمام تلاشم را می کنم تا عاشقانه کارم را درست انجام بدهم و به کشورم خدمت کنم.

بیوک میرزایی در پایان به کارهای جدیدش در سینما، تلویزیون و رادیو اشاره کرد و گفت: این روزها بیشتر خودم را با رادیو سرگرم می کنم و در این رسانه کارهای روتین مثل برنامه هایی چون داستان های شب و صبح جمعه را مرتب کار می کنیم. همچنین برای همکاری با یک سریال ۱۵ قسمتی به کارگردانی آقای نمازی با عنوان «گاریچی» دعوت شده ام که قرار است همین روزها کلید بخورد. در این سریال که برای رسانه ها تهیه خواهد شد، در کنار مهران احمدی بازی دارم. همچنین برای یک فیلم سینمایی با عنوان ۴۴ روز دعوت شده ام که به کارگردانی مهدی نقویان ساخته خواهد شد و آبان ماه کلید می خورد. برای تلویزیون هم پیشنهاد سریال داشتم اما فعلا رد شده است. متاسفانه این روزها بیشتر پروژه های تلویزیونی خوابیده است. امیدوارم شرایط بهتر شود.

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۳۲۹۹
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت