آقای جهان از احتمال بازگشت «خدایان آمریکایی» می‌گوید

کریسپین هلیون گلاور ستاره «خدایان آمریکایی» از احتمال بازگشت این مجموعه تلویزیونی می‌گوید.

آقای جهان از احتمال بازگشت «خدایان آمریکایی» می‌گوید

گلاور بازیگر آمریکایی که در نقش آقای جهان در این مجموعه تلویزیونی ظاهر شد، دوست دارد پایان رمان شخصیتش را روی پرده ببیند.

از نقش‌های معروف گلاور می‌توان به بازی در فیلم‌های فرشتگان چارلی، فرشتگان چارلی ۲، آلیس در سرزمین عجایب، مردی با کیف، جکوزی ماشین زمان، جایی که قلب آنجاست، حتی دختران گاوچران و پرستار بتی اشاره کرد.

کریسپین هلیون گلاور ستاره «خدایان آمریکایی»  
کریسپین هلیون گلاور ستاره «خدایان آمریکایی»

خدایان آمریکایی که از کتابی به همین نام اثر نیل گیمن برگرفته شده در سال ۲۰۰۱ منتشر شد. برایان فولر و مایکل گرین توسعه‌دهندگان این مجموعه هستند که از شبکه کابلی استارز پخش شد.

نخستین قسمت این مجموعه در ۳۰‌آوریل ۲۰۱۷ از شبکه استارز پخش و بعد از پخش سه قسمت، بلافاصله برای فصل دوم تمدید شد.

داستان اصلی مجموعه درباره شخصیتی به نام شَدو مون (بازیگر نقش اصلی) است که به سه سال حبس در زندان محکوم شده است. در حالی که تنها چند روز از دوران محکومیت او باقی مانده است، شَدو به علّت کشته شدن همسرش زودتر از زندان آزاد می‌شود. او سپس با فردی به نام چهارشنبه آشنا می‌شود که به او پیشنهاد کار می‌دهد.

چهارشنبه در ظاهر فرد حیله‌گری به نظر می‌رسد که به دنبال استخدام شَد و به عنوان محافظ خود است؛ ولی در واقع او یکی از خدایان به نام اودین است. چهارشنبه در حال مسافرت به دور آمریکا و جمع کردن خدایان قدیم است که اکنون خود زندگی آمیخته با سبک زندگی آمریکایی دارد، تا برای رودرویی با خدایان جدید، از جمله خدای تکنولوژی و رسانه، که هر روز قوی‌تر می‌شوند آماده شوند.

گلاور بازیگر آقای جهان در این مجموعه تلویزیونی در گفت و گو با Screen Rant گفته همچنان دوست دارد به نقش خود بازگردد، اما اذعان کرد که هنوز چیزی در این باره نشنیده است.

اگر چه اقتباس تلویزیونی نیل گیمن با قدرت شروع شد، اما به تدریج از داستان کتاب دور شد و به همین سبب بخشی از مخاطبان خود را از دست داد.

گلاور می‌گوید: خدایان آمریکایی بر اساس یک کتاب عالی ساخته شده است. من عاشق کتاب اصلی نیل گیمن هستم، بنابراین قطعاً یکی از دلایلی که دوست داشتم انجام دهم پایان کار است.

به گفته گلاور اتفاق‌های جالبی برای نقش آقای جهان در پایان کتاب رخ می‌دهد و هرگز این کار عملی نشد.

او با امیدواری گفته خیلی دوست دارد نقش خود را به پایان برساند چرا که پایان کتاب بخش بزرگی برای شخصیت او بود.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۳۵۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت