عکس خانم بازیگر برای تبلیغ آرایشگاه سوژه شد

سوفیا لورن یکی از شناخته‌ شده‌ترین هنرمندانیست که کارنامه هنری ارزنده ای دارد و جوایز زیادی از جمله پنج جایزه گلدن گلوب، یک جایزه گرمی، جام ولپی از جشنواره فیلم ونیز و... را کسب نموده است.

عکس خانم بازیگر برای تبلیغ آرایشگاه سوژه شد

این هنرپیشه ایتالیایی در حال حاضر نه تنها، یکتا بازیگر زن زنده و دارای بالاترین رتبه در جهان است بلکه جزو زیباترین و جذاب ترین هنرمندان دنیا محسوب می شود که تا کنون از هیچ عمل جراحی زیبایی استفاده نکرده است.

در یکی از آگهی های زیبایی مربوط به تبلیغ لیفت ابرو توسط یکی از سالن های زیبایی سطح شهر، تصویر سوفیا لورن نظر ما را بخود جلب کرد.

این عکس قدیمی از خانم بازیگر، نشان میداد که او سالها پیش به نوعی که در آن دوران ترند بود، ابروهای خود را لیفت و شاید جزو اولین افرادی است که از این ترند زیبایی استفاده میکرده است.

عکسهای منتشر شده ای که نظر ما را بخود جلب کرد و در این بخش هم مشاهده می کنید، شاید متعلق به 40-50 سال پیش و دوران جوانی سوفیا لورن است و این یعنی او دهها سال پیش از این ترند تازه مد شده، برای زیبایی ابروهای خود استفاده می کرده است.

 

سوفیا لورن

خانم جذاب سینمای ایتالیا گرچه بدون انجام عمل جراحی با چشم‌های گربه‌ای خود زیباست اما به نظر می رسد نحوه آرایش او و حالت ابروهایش در زیبایی چهره اش بی تاثیر نبوده است.

اگر عکس های جوانی سوفیا لورن را تماشا نمایید، پی خواهید برد که این بازیگر معروف، در گذشته از روش هایی برای حالت دادن ابروهای خود استفاده می کرده که امروزه ترند است، شاید متعجب شوید اگر بگوییم سوفیا لورن زمانی ابروهایش را لیفت می کرد که لیفت ابرو مد نبوده.

سوفیا لورن

 

مختصر بیوگرافی سوفیا لورن و همسرش

سوفیا ویلانی شیکولونه با نام هنری سوفیا لورن ستارهٔ سال‌های طلایی سینمای ایتالیا و هالیوود متولد 20 سپتامبر 1934 در رم است. پدرش مهندس و مادرش بازیگر و آموزگار پیانو بود و یک خواهر و دو برادر ناتنی دارد.

سوفیا و کارلو پنتی 9 آوریل 1966 با هم ازدواج کردند و صاحب دو پسر به نام‌های کارلو و ادواردو شدند. زندگی مشترک سوفیا لورن با کارلو پونتی تا زمان مرگ پونتی در تاریخ 10 ژانویه 2007 که به خاطر بیماری ریوی جان خود را از دست داد، ادامه داشت. ساشا الکساندر و آندرا مس زاروس عروس های سوفیا لورن و لوچیا سوفیا پونتی، ویتوریو لئونه پونتی، لئوناردو فورتوناتو پونتی، بئاتریس لارا پونتی چهار نوه سوفیا لورن می باشند.

سوفیا لورن در شانزده سالگی، با یک مجلّهٔ ماهانه همکاری میکرد و از همین راه به عالم سینما راه یافت.

 

سوفیا لورن

 

فیلم های سوفیا لورن

او در فیلم هایی چون دو زن، دیروز، امروز، فردا، ازدواج به سبک ایتالیایی، یک روز بخصوص، ثعلب سیاه، گل آفتاب گردان، سفر، بیشتر از یک معجزه، درناپل آغاز شد، آماده پوشیدن و... ایفای نقش نموده است.

از افتخارات سینمایی سوفیا لورن می‌توان به دوربین طلای آلمان، چهار جایزه بهترین بازیگر گلدن گلوب، بهترین بازیگر زن جشنواره مسکو (1965)، بهترین بازیگر جشنواره سن‌سباستین (1974)، بهترین بازیگر جشنواره ونیز (1958) و شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز (1998) و... اشاره کرد.

منبع: افکار نیوز
کد مطلب: ۳۶۳۶۸۶
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت