اکران «مانیفست وست» با بازی مایلو گیبسون از امروز

«ساموئل گلدوین فیلمز» از امروز(جمعه) ۱۱ نوامبر جدیدترین اثر خود با عنوان «مانیفست وست» را با بازی مایلو گیبسون پسر مل گیبسون به روی پرده سینماها می برد.

اکران «مانیفست وست» با بازی مایلو گیبسون از امروز

«مانیفست وست» ( Manifest West ) روایت خانواده ای است که برای شروع یک زندگی جدید کاملاً خارج از جامعه مدرن، به وحشی رام نشده آمریکای شمالی نقل مکان می کنند. اینها نمی خواهند بر اساس قوانین دیگران بازی کنند. در این داستان که از نگاه دختری ۱۰ ساله روایت می شود، خانواده به دنبال یک زندگی عادی و فرار از فشارهای جامعه مدرن است اما از کنترل خارج می شود.

در این فیلم که توسط جو دیچ و لویی گیبسون نوشته و کارگردانی شده، آنت ماهندرو، لکسی کولکر، تیم هایدکر و مایکل کادلیتز (Annet Mahendru, Lexy Kolker, Tim Heidecker, Michael Cudlitz) در کنار مایلو ایفای نقش می کنند.

اکران «مانیفست وست» با بازی مایلو گیبسون از امروز

مایلو گیبسون درباره نقش خود در «مانیفست وست» می گوید: می‌خواستم مردم داستانی ببینند که بدانند در سختی ها و فشارهای زندگی تنها نیستند و  تنها کاری که باید کرد کمک خواستن است که گاهی اوقات سخت ترین برای آنهاست.

اکران «مانیفست وست» با بازی مایلو گیبسون از امروز

این فیلم از امروز علاوه بر سینماها در پلتفرم های دیجیتال هم منتشر می شود.

مایلو گیبسون برای نقش‌هایش در ستیغ هک‌سا (۲۰۱۶)، سرزمین گانگستر (۲۰۱۷) همه مردان شیطان (۲۰۱۸)، شکست و خروج (۲۰۱۸)، پاسگاه (۲۰۲۰) و زیر چراغ‌های استادیوم (۲۰۲۱) شناخته می‌شود.

مایلو در استرالیا به دنیا آمد و در ملیبو کالیفرنیا بزرگ شد. او پیش از شروع حرفه بازیگری به عنوان یک برقکار کار می‌کرد که نخستین نقش سینمایی خود را در فیلم پدرش مل گیسون با نام «ستیغ هک‌سا» ایفا کرد.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۳۷۲۵
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت