درخواست عجیب زن مردنما از سازندگان یک سریال

زن مصری که سال‌ها با پوشش مردانه کار کرده بود، وقتی متوجه شد سوژه یک سریال شده است، علاوه بر درخواست پول هنگفت از سازندگان، از بازیگری که نقشش را ایفا خواهد کرد خواسته تا برای مدتی با او زندگی کند.

درخواست عجیب زن مردنما از سازندگان یک سریال

پس از آنکه سازندگان سریالی به نام «تحت سرپرستی» از آغاز ساخت سریالی با بازی منی زکی ـ بازیگر مصری ـ خبر دادند، زنی که داستان سریال از زندگی واقعی او قرار است الهام گرفته شود، با دو شرط عجیب برای تولید مواجه شدند.

الحاجة صیصة، زنی مصری است که در سال ۲۰۰۷ به سبب فاش شدن راز بزرگ زندگی‌اش به شهرت رسید.

در آن سال عبدالفتاح سی سی ـ رییس جمهور مصر ـ او را به عنوان مادری نمونه مورد تکریم قرار داد. الحاجة صیصة به خاطر داستانش که سرشار از فداکاری بود مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته و در چندین برنامه تلویزیونی ظاهر شد. حضور این زن در رسانه‌ها باعث شد تا در شهر خودش «اقصر» معروف و مشهور شود.

اما حالا که پس از چند سال داستان زندگی او مورد توجه سریال سازان مصری قرار گرفته، این زن میانسال مصری گفته است که اگر حق و حقوق او درست و به موقع پرداخت نشود، از سازندگان سریال داستان زندگی‌اش شکایت می‌کند. البته او علاوه بر اینکه خواستار دریافت مبلغ یک میلیون پوند مصر شده، درخواست عجیب دیگری نیز دارد. شرط دوم او این است که منی زکی، بازیگری که قرار است نقش او را در سریال بازی کند، برای چند روز پیش او زندگی کند تا از نزدیک شاهد نوع زندگی و ویژگی‌های رفتاری او بوده و نقش را طبیعی تر ایفا کند.

داستان درباره زنی است که در ۲۱ سالگی و در حالی که باردار است شوهرش را از دست می‌دهد و برای بزرگ کردن فرزند و گذران زندگی در محیطی که کار را برای زن عار می‌پندارند، لباس مردانه بر تن کرده و سال‌ها به همان شکل در جامعه ظاهر می‌شود.

زن مصری به مدت ۴۳ سال با پوشش مردانه انواع کارهای سخت مثل حفاری، حمل آجر و کفاشی را انجام داده است. او دخترش را بزرگ کرده و شوهر می‌دهد اما دامادش هم بیمار شده و ناتوان می شود، در نتیجه الحاجة صیصة ناچار می‌شود هزینه‌های داماد و دخترش را هم تقبل کند.

این سریال با داستان حقیقی‌اش، یکی از سریال‌های ماه رمضان آینده مصر خواهد بود. محمد شاکر خضیر، کارگردان و خالد و شیرین دیاب نویسنده‌های این مجموعه هستند.

 

 

منبع: ايسنا
کد مطلب: ۳۶۳۷۹۱
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت