پخش فینال جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در سینما

با موافقت رئیس سازمان سینمایی همزمان با برگزاری مرحله رده بندی و فینال بازی های جام جهانی، سینماهای کشور پذیرای مخاطبان فوتبال خواهند بود.

پخش فینال جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر در سینما

 روح الله سهرابی مدیرکل دفتر نظارت بر عرضه و نمایش فیلم گفت: با موافقت رئیس سازمان سینمایی کشور همزمان با برگزاری مرحله رده بندی و فینال بازی‌های جام جهانی فوتبال در قطر، سینماهای کشور پذیرای مخاطبان و مشتاقان فوتبال خواهند بود.

وی افزود: با توجه به استقبال گسترده مخاطبان از اکران فوتبال در سینماها، پیگیری و رایزنی سازمان سینمایی برای اکران دیگر بازی‌های جام جهانی نتیجه داد و مسئولان مربوطه در وزارت کشور در جهت تقویت شور و نشاط جامعه و رونق بخشی به سینماها با نمایش دو بازی رده‌بندی و فینال در روزهای شنبه ۲۶ و یکشنبه ۲۷ آذرماه بر روی پرده سینماها موافقت کردند. سهرابی ادامه داد: این تصمیم به اطلاع شورای صنفی نمایش رسیده و در صورت تمایل شورا و توافق صنوف مرتبط از جمله سینماداران و تهیه‌کنندگان در خصوص قدرالسهم این برنامه، سینماها اجازه خواهند داشت تا نسبت به اکران فوتبال اقدام کنند.

لازم به ذکر است قیمت تعیین شده برای فروش بلیط فوتبال مطابق با رعایت سقف قیمت بلیط سینماها یعنی چهل و پنج هزار تومان خواهد بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
کد مطلب: ۳۶۴۴۹۷
لینک کوتاه کپی شد

دیدگاه

تازه ها

یادداشت