توضیحات کیومرث پوراحمد درباره توقف تولید فیلمش/ به «فجر» نمی‌رسیم

کیومرث پوراحمد کارگردان فیلم سینمایی «پرونده باز است» با اشاره به توقف فیلمبرداری این پروژه سینمایی رسیدن این فیلم به جشنواره فجر امسال را بعید دانست.

توضیحات کیومرث پوراحمد درباره توقف تولید فیلمش/ به «فجر» نمی‌رسیم

کیومرث پوراحمد کارگردان باسابقه سینمای ایران که در حال آماده‌سازی فیلم سینمایی «پرونده باز است» برای حضور در چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر بود،  درباره آخرین وضعیت این پروژه توضیح داد: به دلیل مشکلاتی که برای هماهنگی یکی از لوکیشن‌ها در مسیر تولید این فیلم به‌وجود آمده است، در حال حاضر تصویربرداری فیلم به طور کامل متوقف شده است و آنچه می‌توانم اعلام کنم این است که فیلم «پرونده باز است» به احتمال زیاد به جشنواره فجر امسال نمی‌رسد.

پوراحمد تأکید کرد: اینکه ادامه فیلمبرداری چه زمانی مقدور خواهد بود و بعد از آن فرآیند پس از تولید چقدر زمان خواهد برد، واقعاً مشخص نیست و نمی‌توان به‌صورت قطعی درباره این موارد اظهارنظر کرد اما با توجه به حجم پست‌پروداکشن کار و تعداد روزهای باقی مانده از فیلمبرداری، قاعدتاً فیلم به جشنواره امسال نخواهد رسید.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه در هر حال هرگونه تصمیم‌گیری درباره حضور هر فیلمی در جشنواره برعهده تهیه‌کننده است، درباره خبرهای قبلی منتشرشده مبنی‌بر رونمایی از فیلم در جشنواره فجر امسال توضیح داد: منشأ این خبرها، فرآیند تکمیل فرم برای حضور در جشنواره فجر است که هر سال از سوی تهیه‌کنندگان صورت می‌گیرد. با توجه به زمان‌بندی تولید فیلم ما و اینکه فیلمبرداری کار کلید خورده بود، تهیه‌کننده فیلم فرم حضور در جشنواره را پر کرد. تکمیل این فرم معمولاً ارتباطی با کارگردان ندارد و من در این زمینه تصمیم‌گیر نیستم.

کیومرث پوراحمد در تازه‌ترین فیلم سینمایی خود سراغ یک سوژه جنایی رفته است که داستان اصلی آن به یکی از پرونده‌های جنجالی سال‌های اخیر نیز ارجاعاتی دارد.

در فیلم سینمایی «پرونده باز است» به تهیه‌کنندگی علی قائم‌مقامی بازیگرانی چون پژمان بازغی، محمدرضا غفاری، نسیم ادبی، علی باقری، فرهاد قائمیان، پویا نجفی، متین ستاری، مهبد جهان‌نوش، امیرعلی سیفی حضور دارند.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۴۵۲۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت