با سرمایه‌گذاری سازمان اوج؛

فیلم سینمایی شهید مهدی زین‌الدین کلید می‌خورد/ در انتظار «مجنون»

فیلم سینمایی «مجنون» به‌عنوان تازه‌ترین محصول سازمان اوج با روایتی از زندگی شهید مهدی زین‌الدین کلید می‌خورد.

فیلم سینمایی شهید مهدی زین‌الدین کلید می‌خورد/ در انتظار «مجنون»

فیلم سینمایی «مجنون» به تهیه‌کنندگی عباس نادران تازه‌ترین محصول سینمایی سازمان اوج است که به روایت زندگی یکی از شهدای شاخص دوران دفاع مقدس می‌پردازد.

کارگردانی فیلم «مجنون» را مهدی شامحمدی برعهده دارد که از کارگردانان شناخته‌شده در سینمای مستند است و با این فیلم اولین کارگردانی فیلم بلند سینمایی را در کارنامه خود تجربه می‌کند.

عباس نادران که تهیه‌کنندگی «مجنون» را برعهده دارد هم در مقام تهیه‌کننده تا به امروز فیلم‌هایی همچون «شاه‌کش» و «شادروان» را به سرانجام رسانده است و این پروژه اولین همکاری او با سازمان اوج محسوب می‌شود.

نادران با انتشار تصویری از عزیمت تیم همراه خود در صفحه اینستاگرامش به‌صورت تلویحی از آغاز فرآیند تولید این پروژه خبر داد.

این فیلم طی روزهای آینده در آبادان کلید می‌خورد.

پس از فیلم‌های «ایستاده در غبار» با روایتی از زندگی حاج احمد متوسلیان، «منصور» با روایتی از زندگی شهید منصور ستاری و «غریب» با روایتی از زندگی شهید محمد بروجردی، حالا «مجنون» تازه‌ترین محصول سازمان اوج محسوب می‌شود که به یکی از شهدای شاخص انقلاب و دفاع مقدس می‌پردازد.

شهید مهدی زین‌الدین فرمانده لشکر ۱۷ علی ابن ابیطالب در دوران دفاع مقدس و از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران در طول جنگ تحمیلی بود که در سال ۶۳ در منطقه سردشت در پی درگیری مستقیم با نیروهای مسلح دشمن در سن ۲۵ سالگی به شهادت رسید.

 

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۵۸۵۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت