هیفا وهبی بعد از عید فطر روی پرده سینماهای قاهره و جهان عرب

شرکت تولیدی فیلم "رامسس پاریس"، تیزر تبلیغاتی این فیلم را که قرار است عید فطر امسال در سینماهای مصر و جهان عرب اکران شود، تهیه و منتشر کرده است.

هیفا وهبی بعد از عید فطر روی پرده سینماهای قاهره و جهان عرب

فیلم "رامسس پاریس" فیلمی اکشن، کمدی و عاشقانه است که هیفاء وهبی خواننده‌ی لبنانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است.

فیلم "رامسس پاریس" درباره‌ی عشقی میان ایزابل، دختر اشغالگر فرانسوی و سلیم جوان مصری است. حنین در شب عروسی‌اش با یک شخص فرانسوی فرار می‌کند، اما پدرش او را پیدا می‌کند و به فرانسه بازمی‌گرداند. در آنجا به یک شعبده باز مراکشی متوسل می‌شود تا سلیم را به هر وسیله‌ای به فرانسه بیاورد. اما سلیم دستگیر می‌شود و کسی او را در دوران مدرن پیدا می‌کند.

فیلم "رامسس پاریس" در چارچوب کمدی اکشن و عاشقانه است که درباره‌ی انتقال گروهی از مصری‌ها از رامسس به پاریس است. این سفر اتفاقات و شگفتی‌های زیادی را به دنبال دارد. در این میان موقعیت‌های کمیک مبتنی بر وضعیت و وقایع زمانی به اوج خود می‌رسد که... .

در این فیلم هیفا وهبی در نقش دختر محبوبی به نام حنین بازی می‌کند.

در فیلم "رامسس پاریس" مصطفی خاطر، هیفا وهبی، محمد سلام، حمدی المیرغنی، محمد ثروت، محمود حافظ ایفای نقش کرده‌اند. ایده‌ی این کار از محمود حجازی، به نویسندگی کریم حسن بشیر و کارگردانی احمد خالد موسی است.

رامسس پاریس" اولین همکاری هیفا وهبی و مصطفی خاطر نیست، آنها پیش‌تر در یک فیلم با عنوان "ارواح اروپا" همکاری کردند که اروی جوده، احمد فیشاوی، عباس ابو الحسن، یاسر طوبجی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم به کارگردانی محمد عبدالرحمان حماقی، به نویسندگی کریم فاروق و احمد جمال در سپتامبر گذشته ۲۰۲۲ پخش شد.

هیفا وهبی خواننده، مدل و بازیگر اهل لبنان است که در شانزده سالگی به عنوان "دختر شایسته جنوب لبنان" انتخاب شد. سپس وارد موسیقی شد و خوانندگی را آغاز کرد. نخستین آلبوم او باعث شهرت زیاد او شده است. آلبوم دوم او در سال ۲۰۰۵ به موفقیتی بالاتر از انتظار دست یافت. وی در سال ۲۰۱۷ در لیست ۳۰ تن از زیباترین زنان جهان قرار گرفت.

 

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۵۸۶۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت