۸ زوج مشهور که داستان عاشقانه آن ها از یک همکاری آغاز شد

بسیاری از افراد برقراری رابطه عاشقانه با همکاران خود را کار نادرستی می دانند، اما زوج های مشهوری که می خواهیم درباره ی آن ها صحبت کنیم ثابت کرده اند اینگونه نیست.

۸ زوج مشهور که داستان عاشقانه آن ها از یک همکاری آغاز شد

 

عشق همه جا در کمین ما است و ممکن است درست جایی سر و کله اش پیدا شود که اصلاً انتظارش را نداریم. تصور کنید یک روز به سر کار رفته اید اما وقتی به خانه بازمی گردید متوجه می شوید فکر و دل تان پیش همکارتان جا مانده است. این همان اتفاقی است که برای این زوج های مشهور رخ داد.

گوئن استفانی و بلیک شلتون

گوئن استفانی و همسرش بلیک شلتون در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر آشنا شدند، زمانی که به عنوان داور در برنامه استعدادیابی The Voice حضور یافتند. رفته رفته پیوند عمیقی میان آن ها شکل گرفت که در نهایت آن ها را در کنار هم قرار داد. استفانی و شلتون در سال ۲۰۱۵ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند، در سال ۲۰۲۰ با همدیگر نامزد کردند و در نهایت در سال ۲۰۲۱ باهم پیمان زناشویی بستند.

به گفته استفانی آشنایی اش با شلتون «همان چیزی بود که آرزویش را داشت». شلتون نیز گفته این خواننده ی مشهور ناجی زندگی اش شد و از آنجایی که هر دو تجربه ی جدایی را دارند، هیچ کس به اندازه ی او نمی توانست دشواری هایی که متحمل شده را درک کند.

گوئینت پالترو و برد فالچک

گوئینت پالترو زمانی با همسرش برد فالچک آشنا شد که به عنوان بازیگر مهمان در سریال «گلی» (Glee) حضور یافت، مجموعه ای تلویزیونی که فالچک از نویسندگان و تهیه کنندگان آن بود. این زوج در سال ۲۰۱۵ رابطه عاشقانه ی خود را علنی و در سال ۲۰۱۸ با یکدیگر ازدواج کردند.

کیت هرینگتون و رز لزلی

این زوج هنگام بازی در سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) با یکدیگر آشنا شدند اما قصه ی آن ها به سرراستی نقش هایشان در سریال نبود. آن ها در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند اما این رابطه چند ماهی بیشتر دوام نیاورد. به گفته ی هرینگتون، دوستی خالصانه ی او و لزلی علت شیمی قابل توجه آن ها در برابر دوربین بود. پس از یک سال جدایی، آن ها رابطه عاشقانه ی خود را از سر گرفتند تا اینکه در سال ۲۰۱۸ در اسکاتلند با یکدیگر ازدواج کردند.

جوزف مورگان و پرشیا وایت

این زوج هنگام بازی در فصل سوم سریال «خاطرات خون آشام» (The Vampire Diaries) با یکدیگر آشنا شدند و پس از آن باهم فیلم کوتاهی به نام Revelation ساختند. مورگان و وایت تا سال ۲۰۱۳ رابطه عاشقانه ی خود را علنی نکردند، اما از آنجایی که زیاد با هم دیده می شدند، گمانه زنی هایی درباره ی جدی بودن رابطه ی آن ها صورت گرفته بود. این زوج در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کردند.

الکسیس بلدل و وینسنت کارتایزر

الکسیس بلدل و وینسنت کارتایزر در سال ۲۰۱۲ هنگام بازی در سریال «مد من» (Mad Men) با یکدیگر آشنا شدند. بلدل در ۳ قسمت از این سریال به عنوان بازیگر مهمان حضور داشت. او نقش بث داوس را برعهده داشت که سعی داشت پیت کمبل را اغوا کند، شخصیتی که کارتایزر نقش آن را ایفا می کرد. این زوج که در سال ۲۰۱۴ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۵ نیز صاحب اولین فرزند خود شدند، زندگی عاشقانه ی خود را به دور از انظار عمومی نگه داشته اند.

کریسی تیگن و جان لجند

کریسی تیگن با همسرش، جان لجند در سال ۲۰۰۶ آشنا شد، زمانی که در موزیک ویدئوی او به نام Stereo حضور یافت. این زوج رابطه عاشقانه ی خود را در سال ۲۰۰۸ آغاز کردند و در سال ۲۰۱۳ با همدیگر پیمان زناشویی بستند. آن ها حالا ۳ فرزند دارند. به گفته ی تیگن، او و همسرش تنها یک روز رابطه ی خود را به هم زدند اما چون اشتباه بسیار بزرگی بود دیگر تکرارش نکردند.

دنیل کریگ و ریچل وایس

دنیل کریگ و ریچل وایس در سال ۲۰۱۱ در فیلم «خانه رویایی» (Dream House)  با یکدیگر همبازی شدند، فیلمی که نه در جلب نظر منتقدان موفق بود و در گیشه. اما این موضوع تأثیری بر عشق میان شان نداشت و مانع تصمیم آن ها برای تشکیل خانواده با یکدیگر نشد. وایس و کریگ در این فیلم باهم آشنا نشدند و از سال ها پیش از آن با یکدیگر دوست بودند. این زوج در سال ۲۰۱۰ با همدیگر وارد رابطه عاشقانه شدند و  در سال ۲۰۱۱ پیش از انتشار این فیلم با یکدیگر ازدواج کردند.

کریگ و وایس به ندرت درباره ی زندگی شخصی خود صحبت می کنند و بسیار مراقب خانواده ی خود هستند.

کریستن دانست و جسی پلمنز

کریستن دانست و جسی پلمنز در سال ۲۰۱۴ در جریان بازی در سریال «فارگو» (Fargo) با یکدیگر آشنا شدند و این آشنایی خیلی زود به رابطه دوستی بدل شد. آن ها رابطه عاشقانه ی خود را در سال ۲۰۱۶ آغاز و در سال ۲۰۱۷ با یکدیگر نامزد کردند. پس از به دنیا آمدن ۲ فرزندشان در سال های ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱، آن ها در سال ۲۰۲۲ در جامائیکا رسماً باهم ازدواج کردند. پلمنز در مصاحبه ای گفته بعد از آشنایی با همسرش می دانست که او تا همیشه در زندگی اش باقی خواهد ماند.

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۵۹۲۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت