وضعیت بیمه ابوالفضل پورعرب بعد از ۳۵ سال ؛ مادرم را خوشحال کردید

ابوالفضل پورعرب پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: مادرم برای بیمه شدنم خوشحال شد و برای مسببان این امر دعای خیر کرد.

وضعیت بیمه ابوالفضل پورعرب بعد از ۳۵ سال ؛ مادرم را خوشحال کردید

 ابوالفضل پورعرب در دیدار سید مجید پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با ابراز خرسندی از مجموعه اقدام‌ها و فعالیت‌های انجام گرفته از سوی این صندوق برای هنرمندان کشور، بابت حضور و عیادت از او در بیمارستان و برخورداری از خدمات بیمه‌ای صندوق قدردانی کرد.

وی از صندوق اعتباری هنر به عنوان محل و مرکزی برای حمایت و پشتیبانی از هنرمندان یاد کرد و گفت: صندوق اعتباری هنر مرکزی است که کاسبی نمی‌کند اما با تلاش ویژه و دریافت کمک‌های مالی از سوی دولت ماحصل درآمدها را خرج و صرف هنرمندان می‌کند.

به اعتقاد پورعرب، صندوق اعتباری هنر به جایگاهی رسیده که امروز مورد اعتماد بخش عظیمی از هنرمندان کشور قرار گرفته است. نقش‌آفرین فیلم سینمایی عروس با مروری از موضوع بیمه شدن خود در گذشته و نحوه قطع آن، بیان کرد: زمانی که آقای پوراحمدی مدیرعامل صندوق اعتباری هنر برای عیادت و دلجویی در سال جاری به بیمارستان محل بستری‌ام آمد، بلافاصله دستورات لازم برای برقراری بیمه بنده را داد.

پورعرب ادامه داد: پس از آشنایی من با صندوق اعتباری هنر از نزدیک شاهد بودم که دوستان چگونه به‌صورت مستمر جویای حال من شدند این مهم برایم بسیار ارزشمند بود.

سید مجید پوراحمدی هم با ابراز خرسندی از بهبودی و رفع کسالت این هنرمند محبوب کشور، برای وی از خداوند سلامتی و طول عمر باعزت مسالت کرد.

مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح وظایف و دستاوردهای صندوق اعتباری هنر به‌ویژه در یکسال گذشته در دولت مردمی، تکریم، حمایت، رفع مشکلات و دغدغه‌های اصحاب فرهنگ، هنر، رسانه و فعالان قرآن و عترت را همراه با حفظ شان و جایگاه هنرمندان را از وظایف و رسالت خطیر صندوق عنوان کرد.

پوراحمدی با تجلیل و قدردانی از آثار تولیدی و فعالیت‌های ارزشمند هنری این بازیگر سینما و تلویزیون تأکید کرد: استاد پورعرب از جمله چهره‌های هنری است که سال‌های متمادی با نقش آفرینی‌های ارزشمندش لحظات به یادماندنی برای مردم ایران رقم زد.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر در عین حال تصریح کرد: این صندوق احساس مسئولیت عمیقی نسبت به جامعه فرهنگ و هنر کشور در جایگاه یک نهاد حمایت کننده دارد و تلاش می‌کند تا حداقل امنیت خاطر را در میان فعالان این حوزه ایجاد کند.

منبع: ایرنا
کد مطلب: ۳۶۵۹۹۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت