واکنش پدر شهید عجمیان به پادرمیانی شهاب حسینی و رامبد جوان: قطعا رضایت نخواهم داد

در این تصویر که در شبکه‌های اجتماعی فراگیر شده، شهاب حسینی و رامبد جوان در کنار برادر سید روح الله عجمیان دیده می‌شوند.

واکنش پدر شهید عجمیان به پادرمیانی شهاب حسینی و رامبد جوان: قطعا رضایت نخواهم داد

در حالی که دو نفر، محمد مهدی کرمی و محمد حسینی در جریان پرونده شهید عجیمان اعدام شده‌اند، پدر شهید عجمیان در واکنش به حضور شهاب حسینی و رامبد جوان در منزل شخصی‌شان برای جلب رضایت گفته است: «وقتی این دو بازیگر تصمیم گرفتند به خانه ما بیایند، من و مادر روح الله نبودیم. ۲ برادر دیگر روح الله میزبان آن‌ها می‌شوند و تنها به احترام اینکه آن‌ها مهمان هستند، قبول می‌کنند صحبت هایشان را بشنوند.

به نوشته خبرگزاری فارس، وی افزود: اگرچه آ‌نها را ندیدم، اما اعلام می‌کنم به هیچ وجه حاضر به رضایت دادن نیستم؛ نه به خاطر مظلومیت پسرم که اگر تنها این موضوع بود شاید حاضر به مجازات کسی نبودم. آنچه این جماعت کردند براندازی نظام اسلامی و مبارزه با دین اسلام بود. آن‌ها جامعه را به ناامنی کشیدند تا اسلام از بین برود و من ابدا تحمل این کار را ندارم و قطعا رضایت نخواهم داد.»

خواهر شهید عجیمان نیز گفته است: «وقتی برادرم با این دو بازیگر سینمای ایران مواجه می‌شود، به آن‌ها می‌گوید: اگر پیام‌ها و پست‌های جماعت سلبریتی نبود، شاید بسیاری از این وقایع رخ نمی‌داد. امثال این دو سلبریتی در همه این مدت یا ساکت بودند یا حرفی در جهت آرام کردن فضا نزدند. حالا چه شده که یادشان افتاده بیایند منزل ما؟ آن‌ها با چه رویی اصلا دست به چنین کاری زدند؛ در حالی که هیچ موضعی در خصوص شهادت مظلومانه برادرم که آنطور وحشتناک با او رفتار کردند، نگرفتند.»

منبع: فارس
کد مطلب: ۳۶۶۳۳۶
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت