«بازی مرکب» با بازی جان سینا ساخته می‌شود

«مرگ بزرگ لوتو» در حال و هوای «بازی مرکب» و در قالب طنز ساخته می‌شود.

«بازی مرکب» با بازی جان سینا ساخته می‌شود

جان سینا کشتی گیر قهرمانی که با ورود به عالم سینما جا پای جای آرنولد گذاشت، «مرگ بزرگ لوتو» را در حال و هوای «بازی مرکب» و البته با ساختار کمدی بازی می‌کند.

او در ادامه تقلید از آرنولد این بار در یک کمدی اکشن ظاهر می شود.

سیمو لیو بازیگر آسیایی تبار سینما و آکوافینا قرار است نقش های مقابل این قهرمان سابق دنیای کشتی کج را به عهده بگیرند.

پل فیگ چهره سرشناس دنیای سینما این کمدی اکشن را براساس داستان فیلمنامه ای از راب یسکومبه کارگردانی می کند.

داستان فیلم در آینده ای نه چندان دور اتفاق می افتد و خط اصلی آن در ارتباط با مسابقه اهدای جوایز بخت آزمایی است که با نام لاتاری شناخته می شود.

در ایالت بحران زده کالیفرنیا که وضعیت اقتصادی و معیشت مردم افتضاح است، برپایی یک مسابقه بخت آزمایی بزرگ توجه عمومی را بخود جلب می کند.

این مسابقه با عنوان گراند لاتاری برگزار شده و برنده آن صاحب چند میلیون دلار پول خواهد شد.

اما مسابقه چندان حالت عادی ندارد و فرد برنده نباید از بردن و دریافت جایزه چندان خوشحال باشد. دلیلش هم این است که مسابقه اصلی تازه بعد از دریافت جایزه توسط فرد برنده شروع می شود.

شرکت کنندگان در این مسابقه بزرگ تنها تا طلوع آفتاب صبح روز بعد امکان آنرا دارند که با کشتن فرد برنده، مالک اصلی جایزه بزرگ مسابقه شوند.

کاراکتر آکوافینا کسی است که برنده جایزه نقدی مسابقه می شود. او محافظ تازه کار و بی دست و پایی (سنا) را استخدام می کند تا مراقبش باشد و نمی داند که رقیبی محلی (لیو) برای بدست آوردن جایزه خودش را به آب و آتش زده است.

منتقدان به شباهت‌های داستان مرگ بزرگ لوتو با مجموعه جنجالی، پربیننده و ضد سرمایه داری کره ای «بازی مرکب» اشاره می کنند، که در اینجا لحنی کمدی به خودش گرفته و در فضایی دلهره آور سیر نمی کند.

همین منتقدان این نکته را هم یادآوری می کنند که سنا هم مثل آرنولد بعد از حضور در تعدادی اکشن، سر از ژانر کمدی اکشن درآورده و بخت خود را در این زمینه آزمایش می کند.

مرگ بزرگ لوتو را شبکه آمازون تهیه می کند و فعلا معلوم نیست فقط پخش استریم در پلتفرمهای دیجیتالی خواهد داشت یا در سالن های سینماها هم به نمایش گذاشته می شود. این کمدی اکشن برای نمایش در بهار سال ۲۰۲۴ آماده می شود.

منبع: صبا
کد مطلب: ۳۶۶۶۳۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت