رضا پروانه و مژگان، «پوست شیر» را در کنار مردم می‌بینند

قسمت ششم از فصل سوم سریال «پوست شیر» فردا، چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ در سینما لوتوس اکران خواهد شد.

رضا پروانه و مژگان، «پوست شیر» را در کنار مردم می‌بینند

علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه، ژیلا شاهی بازیگر نقش مژگان، جمشید محمودی کارگردان و یکی از نویسندگان فیلمنامه «پوست شیر» و نوید محمودی تهیه‌کننده «پوست شیر» با حضور در سینما لوتوس در کنار علاقه‌مندان به تماشای قسمت جدید «پوست شیر» خواهند نشست.

رضا پروانه و مژگان، «پوست شیر» را در کنار مردم می‌بینند
علاقه‌مندان به سریال «پوست شیر» می‌توانند قسمت جدید این مجموعه را فردا، چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۶ همراه با علیرضا کمالی، ژیلا شاهی، جمشید محمودی و نوید محمودی در سینما لوتوس تماشا کنند.

طبق برنامه‌ریزی انجام‌شده توسط فیلم‌نت، علیرضا کمالی بازیگر نقش رضا پروانه، ژیلا شاهی بازیگر نقش مژگان، جمشید محمودی کارگردان و یکی از نویسندگان فیلمنامه «پوست شیر» و نوید محمودی تهیه‌کننده «پوست شیر» با حضور در سینما لوتوس در کنار علاقه‌مندان به تماشای قسمت جدید «پوست شیر» خواهند نشست. علاقه‌مندان به تماشای قسمت ششم فصل سوم «پوست‌شیر» در سالن سینما، می‌توانند هم اکنون با مراجعه به سایت سینماتیکت و ایران‌تیک نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

این دومین نمایش مردمی «پوست شیر» محسوب می‌شود. پیش از این قسمت پنجم از فصل سوم «پوست شیر» چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ در پنج پردیس سینمایی شهر تهران به نمایش درآمده بود. قسمت ششم از فصل پایانی «پوست شیر» همزمان با اکران در سینما لوتوس به صورت اختصاصی توسط پلتفرم فیلم‌نت عرضه خواهد شد. پخش فصل سوم و پایانی سریال «پوست شیر» از روز چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ در پلتفرم فیلم‌نت آغاز شده است و تا پایان فروردین ۱۴۰۲ ادامه دارد.

کارگردانی و تهیه‌کنندگی «پوست شیر» به ترتیب برعهده جمشید محمودی و نوید محمودی است. همچنین فیلمنامه این سریال را جمشید محمودی به همراه رضا بهاروند نوشته است. «پوست شیر» اولین تجربه کارگردانی جمشید محمودی در شبکه نمایش خانگی است. محمودی پیش از این کارگردانی فیلم‌هایی همچون «چند مترمکعب عشق» و «شکستن همزمان بیست استخوان» را در کارنامه‌اش به ثبت رسانده بود. سریال «پوست شیر» هر هفته چهارشنبه‌ها توسط پلتفرم فیلم‌نت منتشر می‌شود.

رضا پروانه و مژگان، «پوست شیر» را در کنار مردم می‌بینند

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۶۸۵۳
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت