مجید صالحی: کارخانه خودرو ساز مقصر است نه سازمان سینمایی!

مجید صالحی می گوید سازمان سینمایی و دوستان جشنواره وظیفه شان را انجام داده اند و حواله را تحویل داده اند شرکت خودروساز در این زمینه کوتاهی کرده است.

مجید صالحی: کارخانه خودرو ساز مقصر است نه سازمان سینمایی!

 مجید صالحی که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده بود و در تریبون اختتامیه اعلام کرد که جایزه مادی‌اش را به مردم خوی تقدیم می‌کند با انتشار استوری خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت:

«امان از دست مسئولین با وجدان و با شرف 

به بنده یک دستگاه خودرو به عنوان جایزه بهترین بازیگر قرار شد بدهند و بنده با کمال افتخار تقدیم مردم زلزله زده مظلوم و مهربان خوی کردم. و زحمت آن را هم به هادی حجازی‌فر دادم که در آن برهه همراه خانم آیدا پناهنده در حال کمک رسانی به همشهریان شریفشان بودند.

 
افسوس بعد از دو ماه و نیم هنوز تحویل ندادند و ای کاش حداقل در شب عید انجام می‌شد تا کمک کوچک و ناچیزی می شد برای فرزندان نازنین خوی چرا که آن روزها نیاز بیشتری داشتند. 

خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.»

IMG_20230426_172202_384

به همین بهانه با مجید صالحی گفت و گویی داشتیم و ماجرا را پیگیر شدیم ؛

صاحب سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول مرد به خبرنگار گروه فرهنگ و هنر برنا گفت: این ماجرا به سینما و جشنواره فجر ارتباطی ندارد به خاطر اینکه دوستان جشنواره و سازمان سینمایی نامه و  حواله را دادند اما شرکت خودروساز متاسفانه در این زمینه کوتاهی کرده است و ما کماکان منتظر این قول و قرار هستیم.

بازیگر فیلم شماره ۱۰ می گوید :

علاقه مند بودم بعد از تلاش های خستگی ناپذیر دوستان به خصوص هادی حجازی فر  عزیز من هم بتوانم برای مردم به خصوص کودکان زلزله زده خوی کاری کنم و به همین دلیل هم با کلی ذوق و شوق در مراسم اختتامیه آن مسأله را اعلام کردم.

مجید صالحی می گوید : چرا که شرایط خاص انها را دیدم و نگران حال شأن بودم می شد با عدد نزدیک به 700 میلیون تومان این جایزه در اندازه های خودمان برای این بچه ها کاری کنیم و سهم خود  را در این کار خیر و انسان دوستانه انجام دهیم.ا درحالیکه ین اتفاق تا امروز که با تو صحبت می کنم رخ نداده و من واقعا از این ماجرا دلخور هستم.باور کن نه برای خودم  که برای این بچه ها که مدام تصاویر انها جلوی چشمم هست ! اگر داستان خودم بود تا این حد پیگیر نبودم.

صالحی در پایان گفت: باز می گویم سازمان سینمایی در این قضیه دخیل نیست و انها وظیفه خودشون را انجام دادند.

 همچنان شاکر خدا هستم که عاقبت به خیرمون کنه و ایمانمون رو از دست ندیم.

منبع: برنا
کد مطلب: ۳۶۷۳۵۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت