تهیه‌کننده دسته دختران: تصویر فرشته حسینی با نشان دادن علامت پیروزی ممنوع است (+عکس)

باید همه این زنان را با پوشش شبیه چادر نشان می دادیم؟! ما امروز عکس فرشته حسینی که انگشت اش را به نشانه پیروزی بالا برده نمی توانیم در سطح شهر نشان دهیم چون می گویند ممنوع است.

تهیه‌کننده دسته دختران: تصویر فرشته حسینی با نشان دادن علامت پیروزی ممنوع است (+عکس)

محمدرضا منصوری  تهیه کننده فیلم دسته دختران  در گفتگو با امیرعباس صباغ  در برنامه این هفته  سینما معیار  گفت:«اتهام ما این بود که وقتی  تهیه کننده فیلم حزب اللهی  نیست اصلا چرا باید سراغ ساخت چنین فیلمی با این موضوع رفت!

چرا تاریخ نمی خوانید که ببینید در هفته اول جنگ در سال ۵۹ که حدود ۱/۵ سال از انقلاب اسلامی گذشته بود و ما هیچ خط کشی در جامعه نداشتیم چه زنانی رو به روی دشمن ایستادند! باید همه این زنان را با پوشش  شبیه چادر  نشان می دادیم؟! ما امروز عکس  فرشته حسینی  که انگشت اش را به  نشانه پیروزی  بالا برده نمی توانیم در سطح شهر نشان دهیم چون می گویند ممنوع است...

تهیه‌کننده «دسته دختران»: تصویر فرشته حسینی با نشان دادن علامت پیروزی ممنوع است (+عکس)

 
هفته اول جنگ خانم ها چه گرایشاتی داشتند و از چه طبقاتی بودند و چگونه جنگیدند؟ اشکالی دارد یک خانم اینها را نشان دهد و به نسل امروز بگوید با هر پوشش و از هر طبقه و قشری کنار هم بودیم و اگر باز هم اتفاقی برای این کشور بیوفته باز هم همه از آن  دفاع  خواهند کرد؟»
منبع: سینما دیلی
کد مطلب: ۳۶۷۳۸۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت