محمد فیلی از بخش مراقبت‌های ویژه خارج شد

پزشکان در بیمارستان لاله تومور را در عمل جراحی از مغزِ محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درآوردند.

محمد فیلی از بخش مراقبت‌های ویژه خارج شد

محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که بیشتر به نقشِ شمر سریال «مختارنامه» شناخته می‌شود، از هفته گذشته در بیمارستان بستری شده و براساس تشخیص پزشکی دو شب گذشته جراحی مغز او اتفاق افتاد. پزشکان به این بازیگر پیشکسوت گفته بودند که معلوم نیست این ضایعه تومور مغزی است یا مشکل دیگری وجود دارد. 

 

فیلی که به تازگی به هوش آمده و در بخش مراقبت‌های ویژه بود طی تماسی با خبرنگار تسنیم از اوضاع و احوال خود گفت. 

 

بازیگر سریال «مختارنامه» تأکید کرد: برخی اخبار درباره وضعیت جسمانی‌ام اشتباه منتشر شده است. خوشبختانه عمل جراحی، موفقیت‌آمیز بوده و پزشکان توانستند تومور را از مغز بنده بیرون آورند. توموری که بدخیم نبوده و همین الان از بخش مراقبت‌های ویژه به بخش عمومی بیمارستان لاله منتقل شدم. 

 

فیلی با اشاره به اینکه خدا خواست ضربه‌ای به سرم وارد شود تا به بیمارستان مراجعه کنم، خاطرنشان کرد: خدا خواست در جریان آخرین اثری که ایفای نقش می‌کردم در سکانسی، سرم به کولر گازی اصابت کرد و شکست. این مراجعه به بیمارستان باعث شد پزشکان متوجه شوند این ضایعه مغزی وجود دارد و شاید اگر این اتفاق نمی‌افتاد این ضایعه زمینه اتفاقات بدتری را برای وضعیت جسمانی‌ام فراهم می‌کرد. 

 

وی درباره ترخیص و ادامه درمان در منزل، افزود: هنوز مشخص نیست چه زمانی مرخص شوم. اما به من گفتند مشکلی پیش نیاید و روند بهبودی به خوبی پیش برود سه چهار روز آینده مرخص خواهم شد. البته به معنی تکمیل روند درمان نیست و براساس تشخیص پزشک باید درمان در منزل ادامه پیدا کند تا بهبودی کامل حاصل شود. 

 

فیلی با تشکر از هموطنان که پیگیر اخبار مربوط به روند درمانش بودند گفت: این لطف همیشگی مردم است. 

 

او همچنین به این نکته اشاره کرد که بسیاری از من می‌پرسند قرار است در سریال «سلمان فارسی» بازی کنم، من پاسخ می‌دهم هر بازیگری دوست دارد در چنین سریال‌هایی با کارگردان بزرگی به نام داود میرباقری حضور داشته باشد. اما همه‌چیز بستگی به وضعیت جسمانی و شرایط دارد؛ البته صحبت‌هایی شده و باید دید خداوند چه چیز رقم می‌زند.

 

لازم به یادآوری است محمد فیلی از هفته گذشته در بیمارستان بستری بود که در اولین مرحله از درمان، بیماری قلبی وی با استفاده از آنژیو درمان می‌شود و بعد از انجام MRI مشخص می‌شود که ضایعه‌ای در مغز وی وجود دارد که دو شبِ گذشته مورد عمل جراحی قرار گرفت. 

 

او به تازگی سریال «طمعِ طمع» را در اصفهان و مجموعه تلویزیونی «دمکنی» محصول صداوسیمای استان فارس را جلوی دوربین داشته و این روزها سریال «گیل‌دخت» را روی آنتن شبکه یک سیما دارد و گفته می‌شود قرار است در سریال «سلمان فارسی» داود میرباقری نیز حضور داشته باشد.

 

«روزی روزگاری»، «تفنگ سرپُر»، «مختارنامه»، «پرستاران»، «هشت و نیم دقیقه»، «دنگ و فنگ روزگار» و... از دیگر آثار این هنرمند پیشکسوت به شمار می‌رود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: ۳۶۷۴۴۵
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت