صحبت های جنجالی گوئینت پالترو درباره رد درخواست دوستی لئوناردو دی کاپریو

گوئینت پالترو در جریان حضورش در یک پادکست درباره شرکای سابق زندگی‌اش و حتی آنهایی که در واقع آرزو می‌کرده که کاش شریک زندگی‌اش بودند، صحبت‌های زیادی انجام داد.

صحبت های جنجالی گوئینت پالترو درباره رد درخواست دوستی لئوناردو دی کاپریو

او در پادکست Call Her Daddy به الکس کوپر، میزبان این برنامه گفت که در سال‌های خیلی دور، پیشنهاد رابطه با یک مرد زیبا و جذاب هالیوودی را رد کرده است.

 

کوپر از پالتروی ۵۰ ساله در مورد ستاره‌های لیست A که با آنها ملاقات عاشقانه داشته پرسید. با آنکه پالترو از ذکر همه نام‌ها خودداری کرد اما به برخی از آنها ازجمله دی کاپریو اشاره کرد.

YRpyKKZHqA0Z

پالترو اعتراف کرد که ستاره تایتانیک یک بار سعی کرد که با او ارتباط برقرار کند اما این اتفاق هرگز نیفتاد زیرا به گفته پالترو، «لئو از همان ۱۹ سالگی به دنبال روابط غیرجدی بود.»

 

این بازیگر زمانی به گاردین گفته بود که اوایل که به نیویورک نقل مکان کرده بود با لئوناردو دی کاپریو معاشرت می‌کرد. این دو بازیگر تا به امروز هرگز با یکدیگر همکاری نداشتند.

06iPPXe19eGE

پالترو که در سال ۱۹۹۶ با برد پیت نامزد کرده بود در جای دیگری از این مصاحبه، به اولین باری که بعد از جدایی او را دید اشاره کرد. او یک سال بعد در مراسم اسکار ۱۹۹۷ برد پیت را دید و آن روز را این‌طور به یاد آورد: «یک سال بعد از آنکه برنده اسکار شدم، در حال ارائه در مراسم جوایز اسکار بودم و می‌دانستم که بِرد آنجاست. با خودم گفتم خدایا، چه وضعیت ناجوری. فکر کنم حتی چندجا تپق زدم.»

pAQbTpKp05eA

در جای دیگری از این مصاحبه، کوپر از او پرسید که به نظرش چه کسی در رابطه جنسی بهتر است؛ برد پیت (که در سال ۱۹۹۶ با او نامزد کرد) یا بن افلک (که از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۰۰ با هم در رابطه بودند). او گفت: «برد در آن زمان بسیار جاذبه جنسی داشت… و بن هم از نظر فنی عالی بود.» و بعد به شوخی گفت: «باورم نمی‌شود دخترم دارد این حرف‌ها را می‌شنود.»

پالترو همچنین گفت که رابطه‌اش با پیت که حالا ۵۹ ساله است عاشقانه‌تر بود و بن افلک کسی بود که او را بیشتر می‌خنداند و البته بیشتر با او درگیر می‌شد.

MGD5aw5IVvzP

منبع: روزیاتو
کد مطلب: ۳۶۷۶۸۱
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت