در فیلمی از زندگی مودیلیانی نقاش؛

آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد | جزئیاتی درباره فیلم «مودی»

آل پاچینو در فیلم زندگینامه‌ای مودیلیانی به کارگردانی جانی دپ بازی خواهد کرد.

آل پاچینو بازیگر فیلم جانی دپ شد | جزئیاتی درباره فیلم «مودی»

فیلم زندگینامه‌ای آمادئو مودیلیانی که جانی دپ کارگردان آن خواهد بود با بازی ال پاچینو شکل می‌گیرد. ریکاردو اسکامارسیو و پی‌یر نینی هم بازیگران فیلم هستند.

این فیلم با تمرکز بر زندگی نقاش ایتالیایی آمادئو مودیلیانی که نزد دوستانش به عنوان «مودی» شناخته می‌شد و بر مبنای فیلمنامه یرزی و مری کرومولوفسکی که با اقتباس از نمایشنامه‌ای با عنوان «مودیلیانی» نوشته دنیس مک‌اینتایر نوشته شده، ساخته می‌شود.

در این فیلم ۲ روز از زندگی نقاش در سال ۱۹۱۶ در پاریس تصویر می‌شود و در خلاصه آن آمده است: مودی که در حال فرار از پلیس است، می‌خواهد حرفه‌اش و شهر را ترک کند. موریس اوتریلو هنرمند فرانسوی، چیم ساوتین بلاروس و محبوب انگلیسی وی بئاتریس هستینگز نیز او را همراهی می‌کنند. مودی از دوست لهستانی‌اش لئوپولد زبورفسکی که دلال آثر هنری است مشاوره می‌خواهد و همه به هم ریختگی وقتی به اوج خود می‌رسد که با مجموعه‌داری روبه‌رو می‌شود که می‌تواند زندگی‌اش را تغییر دهد.

اسکامارسیو در این فیلم نقش مودیلیانی را ایفا می‌کند و نینی در نقش موریس اوتریلو ظاهر می‌شود. ال پاچینو که پیش از این با دپ در فیلم «دانی براسکو» هم‌بازی بوده در نقش مجموعه‌دار هنری جلوی دوربین می‌رود.

تولید این فیلم پاییز امسال در بوداپست انجام می‌شود و ال پاچینو و بری نویدی از تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود.

در حالی که فیلم «ژان دو باری» با بازی دپ هفته آینده جشنواره کن را افتتاح خواهد کرد، «مودی» در همین جشنواره به خریداران ارایه می‌شود.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۷۶۸۴
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت