محمد معتمدی:

خبر ممنوع الکاری خوانندگان کذب است/ شایعه‌پراکنی توسط خبرنگار زرد موسیقی

محمد معتمدی خواننده موسیقی ایرانی، با انتشار استوری در صفحه شخصی خود خبر ممنوع الکاری خوانندگان را تکذیب کرد.

خبر ممنوع الکاری خوانندگان کذب است/ شایعه‌پراکنی توسط خبرنگار زرد موسیقی

محمد معتمدی از خوانندگان مطرح موسیقی ایرانی در واکنش به بهمن بابازاده خبرنگار موسیقی که لیستی از خواننده‌های ممنوع الکار را منتشر کرده بود، در صفحه شخصی خود نوشت: خبر ممنوع الکار شدن تعدادی از هنرمندان موسیقی ایران که در فضای مجازی منتشر شده، کذب و شایعه است. اینگونه شایعه‌سازی‌ها موجب بدتر شدن اوضاع نابسامان موسیقی کشور می‌شود.

معتمدی با گلایه از دامن زدن به گسترش اخبار زرد در فضای مجازی نوشت: این اخبار زرد در فضای موسیقی از سوی شخصی منتشر می‌شود که خود را خبرنگار معرفی کرده، ولی در هیچ‌کدام از خبرگزاری‌های رسمی کشور سمتی ندارد و فقط یک اینفلوئنسر و کارچاق‌کن فضای مجازی است. کارش این است که هر کس بخواهد در فضای مجازی یک موج خبری زرد ایجاد کند این کار را از او می‌خواهد. درست مثل قدیم که کسانی بودند که چک نقد می‌کردند! البته او بیشتر نیروی ثابت شخصی است که ما قبلا از او به عنوان «سلطان کنسرت» یاد می‌کردیم.

خبر ممنوع الکاری خوانندگان کذب است / شایعه‌پراکنی توسط خبرنگار زرد موسیقی

او در انتها با اشاره به این نکته که بخش عمده‌ای از اخبار موسیقی شبکه من‌وتو و صفحه اینستاگرام آن شبکه با استناد به همین آدم زرد منتشر می‌شود از همه علاقه‌مندان به موسیقی درخواست کرد تا قبل از انتشار خبر از منبع آن مطلع شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
کد مطلب: ۳۶۷۹۱۲
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت