اعتصاب نویسندگان ساخت اولین سریال رابرت دنیرو را هم ناممکن کرد!

سریال «روز صفر» نتفلیکس که قرار بود اولین تجربه سریال تلویزیونی رابرت دنیرو باشد، در سایه اعتصاب نویسندگان فعلا امکان ساخت ندارد.

اعتصاب نویسندگان ساخت اولین سریال رابرت دنیرو را هم ناممکن کرد!

تولید سریال «روز صفر» نتفلیکس که از آن به عنوان اولین حضور رابرت دنیرو در یک سریال تلویزیونی یاد می‌شود متوقف شده است.

تولید این سریال به تازگی در نیویورک شروع شده بود اما اکنون با اعتصاب نویسندگان، امکان ادامه کار وجود ندارد. هیچ زمانی هم برای بازگشت به ادامه کار تولید اعلام نشده است.

نتفلیکس که از تهیه‌کنندگان بزرگ و یکی از ۸ کمپانی‌ای است که با درخواست‌های نویسندگان موافقت نکرده، از اظهار نظر درباره توقف سریالش خودداری کرد.

«روز صفر» با این موضوع ساخته می‌شود که چگونه در دنیای بحرانی که در ظاهر توسط نیروهای خارج از کنترل ما دارد اداره می‌شود، حقیقت را پیدا کنیم؟ و در عصری که پر است از تئوری توطئه، چه قدر از این نیروها حاصل کارهای خودمان یا شاید حتی تصورات خودمان هستند؟

لیزی کاپلان، جسی پلمونز، جوآن آلن و کانی بریتون دیگر بازیگرانی هستند که در ماه آوریل اعلام شد با دنیرو در این سریال جلوی دوربین می‌روند.

اریک نیومن و نوآ اوپنهایم و مایکل اس. اشمیت برنده جایزه پولیتزر خالقان این مجموعه هستند و نیومن و اوپنهایم نویسندگی آن را هم برعهده دارند. دنیرو علاوه بر ایفای نقش، تهیه کنندگی اجرایی سریال را نیز بر عهده دارد. لزلی لینکا گلاتر هم کارگردان و از دیگر تهیه کنندگان اجرایی آن است.

گفته شده بود این سریال در ۶ اپیزود یک ساعته تولید می‌شود و انتظار می‌رفت سال ۲۰۲۴ استریم شود.

این در حالی است که نیومن و شرکت تولید «گراند الکتریک» متعلق به وی در حال حاضر یک قرارداد کلی با نتفلیکس دارند.

این جدیدترین برنامه تلویزیونی است که تحت تأثیر ادامه مشکلات در هالیوود قرار گرفته است. اتحادیه نویسندگان (WGA) از اوایل ماه می درحالی که برای عقد یک قرارداد جدید با اتحاد تهیه کنندگان فیلم و تلویزیون به توافق نرسید اعتصاب کرده است.

منبع: مهر
کد مطلب: ۳۶۸۲۷۹
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت