از پدرام شریفی تا کارن همایون‌فر غمگین از خداحافظی هنگامه قاضیانی/ جزییات

هنگامه قاضیانی از سینما خداحافظی کرد و هنرمندان دیگر به این حرکت او در شبکه های اجتماعی واکنش نشان دادند.

از پدرام شریفی تا کارن همایون‌فر غمگین از خداحافظی هنگامه قاضیانی/ جزییات

 هنگامه قاضیانی، بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در فیلم‌های به «همین سادگی» و روزهای زندگی، از جشنواره فیلم فجر سیمرغ بلورین دریافت کرد و به شهرت رسید.

قاضیانی چند روز پیش در صفحه اینستاگرام خود، یک استوری منتشر کرد و بدون هیچ توضیحی در آن نوشت:«خداحافظ.»

این کلمه خداحافظ، شائبه‌های زیادی را به وجود آورد تا اینکه دوستان و همکاران این بازیگر نوشته‌هایی مبنی بر خداحافظی این هنرمند از عرصه بازیگری منتشرکردند و قاضیانی با بازنشر این استوری‌ها در صفحه شخصی‌اش مهرتاییدی بر خداحافظی او از عرصه بازیگری زده شد.

پدرام شریفی، بازیگر سینما و تلویزیون به ماجرای خداحافظی هنگامه قاضیانی واکنش نشان داد و در استوری اینستاگرامی خود نوشت:«اصلا وقتش نیست، خیلی نقش‌ها هست که منتظرتن هنگامه جان».

امیرجعفری، هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز در واکنش به همین ماجرا در اینستاگرام خود نوشت:« هنگامه هنر، هنرمندترین بودی و هستی و هنگامه شرافت، شریف ترین»

روشنک گرامی، بازیگر سینما و تلویزیون نیز بابت خداحافظی هنگامه قاضیانی ابراز تاسف کرد و نوشت: «هنگامه جانم پارتنر زیبا و خوش قلب من غمگینم به اندازه شجاعت و زیبایی تو».

همچنین کارن هومایونفر، آهنگساز کشور در ادامه واکنش هنرمندان به این اتفاق، در اینستاگرام خود این طور واکنش نشان داد و نوشت:«هنگامه عزیز و دوست همیشه مهربان. روزهاو سالهای سخت میگذرد و از اینها فقط سطری در تاریخ میماند و کارهایی که هنرمندانی مثل تو به یادگار گذاشتند. من باور ندارم خداحافظی هیچ هنرمندی را و گرچه هر لحظه این روزها به آن فکر میکنم. دوران بسیار سختی از زندگی‌م مهربانی و محبت و احساس مسئولیت را از من دریغ نکردی در زمانی که هیچ کس کنارم نایستاد. شک ندارم دوباره با سلام برخواهی گشت. باید کمی دورماند، تا سینما دوباره سینما شود.

همچنین مهساصابری، والیبالیست ایرانی نیز در متنی کوتاه از خداحافظی هنگامه قاضیانی اظهار ناراحتی کرد و او و صدایش را ماندگار خطاب کرد.

همچنین برخی دیگر از هنرمندان از جمله، حسن مصطفوی، هانا کامکار، اشکان عرب، عاطفه رضوی، سمیراحسن پور، مهدی کریمی، آزیتا موگویی درهمین راستا واکنش نشان دادند.

منبع: خبر آنلاین
کد مطلب: ۳۶۸۳۴۰
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت