واکنش وزیر ارشاد به ادعای ممنوع الورودی یک بازیگر زن به مشهد/ بعید است صحت داشته باشد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به برخی اخبار درباره ممنوع الورودی یک بازیگر خانم به مشهد گفت: خیلی بعید است این موضوع صحت داشته باشد ولی آن را بررسی می‌کنم.

واکنش وزیر ارشاد به ادعای ممنوع الورودی یک بازیگر زن به مشهد/ بعید است صحت داشته باشد

محمدمهدی اسماعیلی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره تامین امنیت برنامه‌های فرهنگی و هنری اظهار کرد: در جلسه دولت، مخبر دستور داد که همه دستگاه‌ها از مجوزهایی که وزارت فرهنگ صادر می‌کند تبعیت کنند. اگر اشکالی باشد، به همکاران ما منتقل و از طریق آن‌ها اقدام می‌شود. هیچ مشکلی در زمینه برپایی برنامه های فرهنگی و هنری نیست. بهاری که به پایان رسید، پررونق‌ترین بهار در سال های اخیر داشته ایم.

وی درباره برگزاری کنسرت‌ها در سالن وزارت کشور گفت: سالن وزارت کشور مشکلاتی داشت که برطرف شده و به محض این‌که مشکلات کامل حل شد، برنامه جبرانی گذشته را هم اعلام می‌کنند.

وی درباره ادعای ممنوع الورودی یک بازیگر خانم به مشهد نیز بیان کرد:  چنین چیزی نشنیدم چنین چیزی را نداریم ولی بررسی می کنم ولی خیلی بعید است که صحت داشته باشد.

گفتنی است ماجرا به اکران مردمی فیلم سینمایی «عروسی مردم» که قرار بو‌د در دو سینمای اطلس و سیمرغ شهر مشهد برگزار شود اما به دلیل ممانعت از حضور نازنین بیاتی لغو شد.

 

کد مطلب: ۳۶۸۵۶۸
لینک کوتاه کپی شد

پیوندها

دیدگاه

تازه ها

یادداشت